FOTO: Matīss Karro Aizputē uzvar Latvijas čempionāta motokrosā pirmajā posmā

Ar Latvijas motokrosa zvaigznes Matīsa Karro uzvaru pagājušās nedēļas nogalē Misiņkalna mototrasē Aizputē noslēdzās Latvijas čempionāta pirmais posms motokrosā.

Viens no gaidītākajiem mirkļiem čempionāta pirmajā posmā bija svētdien "MX1" klases starts, kur pēc ilgāka pārtraukuma Latvijas sacensībās bija redzams šī brīža viens no labākajiem Latvijas motokrosa meistariem Matīss Karro. Viņš arī abos braucienos bija pārliecinoši labākais. M. Karro aiz sevis atstāja Dāvi Ivanovu un igauni Indreku Magi. Piekto vietu divu braucienu summā ieguva liepājnieks Dāvis Līvs, sestais palika grobiņnieks Lauris Freibergs.

Ļoti kupli pārstāvēta Aizputē bija arī tautā tik populārā blakusvāģu klase, kur uz starta stājās aptuveni 20 ekipāžas. Ātrākie Aizputē bija brāļi Daideri, bet ar otro vietu bija jāsamierinās Rupeika ekipāžai.

"MX125" jauniešu klasē, iegūstot pirmajai un otrajai vietai vienādu punktu skaitu, divu braucienu summā uzvaru izcīnīja Kristers Drevinskis, otro - Tomass Šileika, bet trešo - Nauris Miķelsons.

"MX2" klasē triumfēja igaunis Karels Kutsars, aiz sevis atstājot Gintu Filipsonu un Andi Valtu.

Veterānu klasē Aizputē labākais bija kalvenieks Aigars Jonass.

Sestdien laikapstākļi sportistus nelutināja. Organizatori bija spiesti saīsināt trasi, no tās izņemot lielo kalnu. Visus svētdienas rezultātus skatīt šeit.Sestdienas rezultātus skatīt šeit.

Pievieno komentāru

Sports