"Liepājas pilsētas pašvaldības policijas" basketbolisti trešdien, 11. februārī, Liepājas Olimpiskajā centrā Liepājas pilsētas basketbola čempionātā ar 81:47 pārliecinoši uzvarēja "Liepājas Sporta spēļu skolu".

Aizvadītajā svētdienā, 1. februārī, Liepājas Olimpiskajā centrā tika aizvadītas visas trīs 11. kārtas spēles Liepājas pilsētas basketbola čempionātā. Pie uzvarām tika “Liepājas pašvaldības policijas”, "Liepājas Universitātes" un „Ģeodēzists” vienības, kuras pārspēja, attiecīgi, “VIA-S” un “Lesjofors” un „LSSS” komandas, informē Liepājas Olimpiskā centrā sporta projektu vadītājs Mārtiņš Kozlovskis.

Svētdien kā pirmie laukumā izgāja „Liepājas Universitātes” un „Lesjofors” basketbolisti. Jau no mača pirmajām minūtēm studenti pārņēma vadību mačā un šaubas par šīs spēles uzvarētājiem neradās ne mirkli, par ko liecināja pirmās 10 minūtes (19:3). Atlikušajā laikā nekas nemainījās un „Liepājas Universitāte” izcīnīja savu sesto panākumu čempionātā ar rezultātu 80:53. Uzvarētājiem labākais ar 28 gūtajiem punktiem bija čempionāta rezultatīvākais spēlētājs Niks Lagzdiņš. Savukārt „Lesjofors” rindās ar 20 punktiem izcēlās otrs čempionāta rezultatīvākais basketbolists Fēliks Stončaitis.

Otrajā spēlē spēkiem mērojās pašreizējie čempioni „Ģeodēzists” basketbolisti un Liepājas sporta spēļu skolas audzēkņi. Ja pirmais puslaiks aizritēja daudz maz līdzīgā cīņā, tad trešā ceturtdaļa salika visu pa plauktiņiem un pašreizējie čempioni „Ģeodēzists” basketbolisti galarezultātā izcīnīja uzvaru ar rezultātu 75:61. Uzvarētājiem labākais ar 23 gūtajiem punktiem bija Mārtiņš Striks. Savukārt „LSSS” rindās ar 19 punktiem izcēlās Jēkabs Bitenieks.

Dienas pēdējā spēlē šķēpus krustoja vieni no līderiem „VIA-S Modular Houses” basketbolisti un „Liepājas pašvaldības policijas” komanda. Nedaudz pārsteidzoši, taču šoreiz uzvaru izcīnīja „Liepājas Pašvaldības policijas” komanda, kura „VIA-S” komandai sagādāja tikai otro zaudējumu līdzšinējās 11 čempionāta spēlēs ar rezultātu 62:53. Uzvarētājiem labākais ar 18 gūtajiem punktiem bija Māris Štībelis, bet ar 15 punktiem izcēlās Valters Košeļevs. Savukārt „VIA-S Modular Houses” komandu no zaudējuma neglāba arī Edgara Svikļa gūtie 24 punkti.