FOTO: Liepājnieki gūst uzvaru "Amber Puck 2019" U17 hokeja turnīrā

11. - 12. augustā Liepājas olimpiskā centra ledus hallē aizritēja Amber Puck 2019 U17 turnīrs, kur spraigā finālspēlē uzvaru pār HK “Baltie Vilki” guva Liepājas SSS U17 komanda, 5:2. Kopumā turnīrā piedalījās četras komandas: Liepājas SSS, Venta 2002, Jelgavas LSS un “Baltie Vilki”.

Trešo pozīciju izcīnīja Venta 2002, Jelgavas LSS atstājot ceturtajā vietā, informē hokeja kluba "Liepāja" preses sekretāre Sanita Austere.

Kā pastāstīja HK Liepāja treneris un viens no Amber Puck turnīra rīkotājiem Nikolajs Siļčonoks, šis turnīrs bija emocijām bagāts, “Šajā vecuma grupā cīņas spars par uzvarām ir daudz izteiktāks kā citām, jo pusaudžu vecumā jaunieši ir krietni karstasinīgāki. Tādēļ arī finālā neizpalika komandu savstarpējā cīņa netikai par gūtiem vārtiem, bet arī dūru vicināšana un sava spēka apliecināšana.”

“Kopumā turnīru aizvadījām ļoti labi, runājām ar komadu treneriem, kuri apliecināja, ka šis turnīrs ir ļoti svarīgs, jo šī ir kā iesildīšanās pirms Latvijas čempionāta sezonas, kur šobrīd vēl var pieslīpēt komandu, taktiku un spēles gaitu,” tā par turnīru izteicās Nikolajs Siļčonoks.

Jau vēstīts, ka no 3. augusta līdz 1. septembrim Liepājas olimpiskā centra ledus hallē norisināsies vērienīgs hokeja turnīrs – Amper Puck 2019. Šajā turnīrā piedalīsies 812 sportisti 46 komandās no Latvijas, Lietuvas,Polijas, Baltkrievijas un Zviedrijas. Kopumā turnīrā 14 spēļu dienās tiks izspēlētas 83 spēles.

Nākamo Amber Puck 2019 posmu aizvadīs U13 grupa 15. - 16. augustā.

Atgādinām, ka visas Amber Puck 2019 spēles skatītājiem ir bez maksas.

Pievieno komentāru

Sports