"Liepājas Universitātes" florbolistes Liepājas Olimpiskajā centrā Latvijas sieviešu florbola čempionāta pirmajā līgā pagarinājumā ar 3:4 zaudēja komandai "Irlava/Tukums".

"Liepājas Universitāte" pirmā perioda 13. minūtē izvirzījās vadībā, kad vārtus guva Sintija Štrikmane. Pretinieces pāris minūtes vēlāk rezultātu izlīdzināja - 1:1.

Otrā perioda sākumā Sanda Iesalniece atkal vadībā izvirzīja "Liepājas Universitāti". "Irlava/Tukums" drīz atkal panāca neižķirtu, bet liepājniecēm vadību atguva Krista Siliņa - 3:2.

Pēc otrā perioda rezultāts bija neizšķirts - 3:3.

Trešajā periodā rezultāts nemainījās, bet pagarinājumā uzvaras vārtus guva viešņas, svinot uzvaru ar 4:3.

"Liepājas Universitāte" ar desmit punktiem turnīra tabulā ir sestajā vietā astoņu komandu konkurencē. Nākamā spēle liepājniecēm būs sestdien izbraukumā ar "Ādažiem".