FOTO: "Liepājas papīrs" uzvar "Red Sun Buffet" pirmajā pusfināla spēlē

"Liepājas papīra" basketbolisti svētdien, 17. martā, Liepājas Olimpiskajā centrā Liepājas pilsētas basketbola čempionāta pirmajā pusfināla spēlē ar 82:76 uzvarēja komandu "Red Sun Buffet".

"Liepājas papīram" rezultatīvākais ar 16 punktiem bija Mārtiņš Lūsis, bet "Red Sun Buffet" vienībai rezultatīvākais ar 15 punktiem bija Klāvs Ansons.

Pirmā puslaika izskaņa aizritēja punkts punktā. Atpūtā ejot, ar viena punkta pārsvaru vadībā bija "Liepājas papīrs" - 39:38.

"Liepājas papīra" basketbolisti ar precīzu tālmetienu iesāka trešo ceturtdaļu, pirmajās minūtes pat panāca vairāku punktu pārsvaru. Taču "Red Sun Buffet" vienība atbildēja ar trim precīziem tālmetieniem pēc kārtas, kad izcēlās Igors Kuzņecovs un Vairis Pusaudzis, pārņemot vadību ar 47:44.

"Liepājas papīrs", pārvarējis vājuma brīdi, atkal gan ieguva četru punktu pārsvaru - 51:45, bet pēc trešās ceturtdaļas bija vadībā ar 58:53.

Pēdējā ceturtdaļā "Liepājas papīrs" turēja vadības grožus, esot priekšā ar septiņu, astoņu punktu pārsvaru. Sākoties ceturtdaļas pēdējām divām minūtēm, pārsvars sasniedza 13 punktus - 82:69. Pašā mača izskaņā "Red Sun Buffet" vienībai bija iespējas vēl vairāk samazināt rezultāta starpību, taču pirmajā pusfināla mačā tā piekāpās ar 76:82.

Atbildes mačs būs sestdien, 23. martā, pulksten 13.

Pievieno komentāru

Sports