PAPILDINĀTS AR BILDĒM. Sestdien, 26. janvārī, Liepājas Olimpiskajā centrā Liepājas atklātajā amatieru telpu futbola čempionātā "Liepājas papīrs" pārliecinoši uzvarēja "Varavīksni", čempionāta pirmo apli noslēdzot līderu godā. Kļuvušas zināmas visas četras komandas, kas turpinās cīņu par godalgām.

"Liepājas papīra" un "Varavīksnes" spēlē sestdien izšķīras, kura no komandām A grupā pirmo apli noslēgs līderpozīcijās. "Liepājas papīrs" mača pirmajās minūtēs izvirzījās vadībā ar 1:0, bet pēc tam savu pārsvaru dubultoja 2:0.

"Varavīksnei" otrajā puslaikā vienus vārtus izdevās atgūt, komanda visiem spēkiem metās uz priekšu, lai atspēlētos un piecas minūtes pirms mača beigām iekrita uz pretuzbrukumu - 1:3. trīs minūtes vēlāk "Liepājas papīrs" guva arī ceturtos vārtus, svinot pārliecinošu uzvaru ar 4:1.

Par mača un A grupas dienas labāko futbolistu tika atzīts "Liepājas papīra" spēlētājs Raimonds Sāmietis.

Vēl vienā A grupas spēlē "Classic" ar 5:2 uzvarēja komandu "Sport 2000", iekļūstot spēcīgāko komandu četriniekā, kas turpinās cīņu par medaļām. Mačā par labāko atzina "Classic" spēlētāju Maksimu Šalapinu.

B grupas mačā "Nīca" ar 9:0 sagrāva "Jensen Metālu". Par mača un B grupas dienas labāko futbolistu atzina nīcenieku Mārci Neimani. Savukārt "Jensen Metāla" futbolistam Norim Arājam tika piešķirta trīs spēļu diskvalifikācija. Viņš izspēris bumbu no vārtiem, saņēmis sarkano kartīti, par ko iebildis un necenzētiem vārdiem izrunājies pret tiesnešiem.

Cīņu par Liepājas atklātā amatieru telpu futbola čempionāta godalgām turpinās "Liepājas papīrs", "Varavīksne", "Classic" un "Tosmares kuģu būvētava", aiz borta atstājot "Grobiņu", "Sport 2000" un "Full Force".

Komentāri 9

objektīvs tu un tava komanda ir apaļas nulles un tādus kauns fotografēt

pirms 7 gadiem, 2013.01.27 12:34

objektiivs

Ko tu tur raudi garmatainaa,neblandies lidz 7 no riita pa baariem tad ari nevajadzees raudaat par noliigtiem fotograafiem un taam stundaam kuras pavadi OC.

pirms 7 gadiem, 2013.01.26 22:25

es

Tu, Churpap, par ko tu to domāji, kur tu šodien zvaigznes redzēji? tev kāds ar beisbola nūju ievilka?

pirms 7 gadiem, 2013.01.26 21:24

padomājiet, cilvēks nav nolīgts ķert kadrus šajās sacensībās, bet dara to aiz entuziasma. Par bildēm arī visticamāk neko papildus nesaņem, bet rezultātu atspoguļojums ir vienmēr. Ja kādam ir vēlme ieraudzīt sevi darbībā no objektīva skatpunkta, tad noalgojiet profesionāli, mammu, tēti, draudzeni vai nezin ko vēl un pozē uz nebēdu kamēr sametas slikti. Pēc zaudētās spēles būs labs mierinājums- esi ticis bildēs. Princeses ne spēlētāji! Un vispār, cik saprātīgi tas ir no 9 rītā līdz 13 sēdēt un knipsēt bildes priekš dažu princešu iegribām?

pirms 7 gadiem, 2013.01.26 21:21

churpap

zvaigznes neizdevushas, ko te citu var teikt spelejushi augstak nav sanacis tagad taka berni priecajas par katru uzvaru sheit, lielākā daļa amatieru spelē un starp tiem jau shitie zvaigznes jutas, ka zivis udeni ka kādu var apvest un vel bumbu vartos iesist. Nezinu man jūsu vietā būtu kauns, vismaz būtu nokaunējušies Z.V.A.I.G.Z.N.E.S.

Par fotogrāfu piekrītu ieliec no katras speles, kadu bildi cilvekiem varbut patiktu ieraudzīt visu nevis to ko pats velies ielikt, vai tikai to ko gribeji nofotografeji no 1 vai 2 spelem, ja nevari nofotografet tad ari pasaki varbut kads jauns cilvēks apmācības ietvaros varētu mēģināt ķert kadrus, gan kustīgus, gan nē. Cepuri nost fotograf Dobeli ja nekljudos, ka esi vienmēr un visur bet vienkāršs ieteikums dari to labak un vairāk lai cilvēki izmetot naudu, kas spele varetu ieraudzit kadus momentus no spēles, un parastam līdzjūtējam, kas varbut to visu neredzeja un grib redzet, vinš būs pateicīgs par pilnīgāku sporta foto atspoguljojumu no dažādām spēlēm.

pirms 7 gadiem, 2013.01.26 20:25