FOTO: "Liepājas papīrs"/LSSS un RSU basketbolistes tiek pie uzvarām apvienotā čempionāta mačos

Latvijas un Igaunijas apvienotā čempionāta spēcīgākās divīzijas mačos otrdien pie uzvarām tika pašmāju vienības "Liepājas papīrs"/LSSS un RSU.

Liepājnieces savā laukumā 88:50 (31:18, 24:18, 16:6, 17:8) sagrāva "Latvijas Universitāti" (LU), raksta LETA.

"Liepājas papīrs"/LSS sastāvā ar 23 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām izcēlās Linda Rubene, kamēr 20 punktus pievienoja Ieva Vītola. Tikmēr pretiniecēm Alise Bruzinska izcēlās ar 19 punktiem un deviņām atlēkušajām bumbām.

Tikmēr pie savas sestās uzvaras tikpat mačos tika RSU, kas izbraukumā ar 69:50 (19:11, 21:17, 17:10, 12:12) uzvarēja "TTT Rīga - Juniores".

Uzvarētājām 25 punktus iemeta Zane Jākobsone-Pelse, kamēr 11 punktus un 16 atlēkušās bumbas pievienoja Guna Lagzdiņa. Savukārt mājiniecēm ar 19 punktiem atzīmējās Marianna Kļaviņa.

Vadošajā divīzijā līdere ar sešām uzvarām sešās spēlēs ir RSU, kamēr viena uzvara vienīgajā spēlē ir "TTT Rīga" vienībai.

Četri panākumi sešos mačos ir "Liepājas papīrs"/LSSS basketbolistēm, kamēr viena uzvara trīs cīņās ir "TTT Rīga - Juniorēm", bet divi panākumi piecos dueļos - "Tallinas Universitātei". Tikmēr Latvijas Universitāte" cietusi zaudējumus visās piecās aizvadītajās cīņās.

Pēc spēka otrajā jeb starptautiskajā divīzijā vadībā ir "Tartu Universitāte"/"Kalev" basketbolistes, kas uzvarējušas abās aizvadītajās cīņās. "Daugavpils Universitāte" guvusi četras uzvaras piecās spēlēs, bet LSSS un "G4S Noorteliiga" kontos divas uzvaras četros mačos. Viena uzvara trīs spēlēs ir Latvijas U-17 izlasei, bet bez uzvarām ir Latvijas U-16 izlase un "Saldus", kas aizvadījušas divus mačus.

Šajā sezonā apvienotajā čempionātā komandas sadalītas divās divīzijās, lai nodrošinātu vairāk līdzvērtīgu spēļu. Elites divīzijā tiks izspēlēts sešu apļu turnīrs, bet "TTT Rīga" ar katru komandu spēlēs pa četrām reizēm, kamēr starptautiskajā divīzijā būs četri apļi.

Pirms Ziemassvētkiem elites divīzijas labākās komandas cīnīsies par Latvijas-Igaunijas kausu, bet elites divīzijas 3.-5.vietas īpašnieces, kā arī starptautiskās grupas līderes cīnīsies par Latvijas - Igaunijas līgas Izaicinājuma kausu.

Sezonu noslēgs divi izslēgšanas turnīri. Finālčetrinieka turnīrā piedalīsies elites divīzijas trīs pirmo vietu ieguvējas, kā arī uzvarētājas pārspēlēs starp elites grupas ceturtās vietas ieguvējām un starptautiskās divīzijas uzvarētājām. Savukārt Latvijas čempionāta izslēgšanas turnīrā piedalīsies sešas komandas - četras labākās valsts komandas no elites divīzijas, labākā valsts komandas starptautiskajā divīzijā, kā arī uzvarētājas pārspēlēs starp piekto Latvijas komandu elites divīzijā un otro labāko no mūsu valsts komandām starptautiskajā divīzijā.

Pievieno komentāru

Sports