FOTO: "Liepājas papīrs" Liepājas basketbola čempionātā uzvar "Liepājas Universitāti"

"Liepājas papīra" basketbolisti sestdien, 30. novembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā Liepājas pilsētas basketbola čempionātā ar 78:74 uzvarēja "Liepājas Universitāti".

"Liepājas papīram" rezultatīvākais ar 21 punktu bija Normunds Jansons, bet 18 punkti bija Toma Malkeviča kontā. "Liepājas Universitātei" ar 34 punktiem izcēlās Niks Lagzdiņš, bet 21 punktu guva Toms Freibergs.

Pēc pirmās ceturtdaļas rezultāts bija neizšķirts - 14:14. Otrajā ceturtdaļā ar piecu punktu pārsvaru vadību turēja "Liepājas papīrs", kas pirmo puslaiku uzvarēja ar 34:29.

Otrās ceturtdaļas vidū "Liepājas papīrs" ieguva 11 punktu pārsvaru - 46:35, taču "Liepājas Universitātei" izdevās atspēlēties un 36 sekundes pirms ceturtdaļas beigām rezultāta starpību samazināt līdz četriem punktiem - 46:50. Atlikušajās sekundēs punktus guva "Liepājas papīrs", pēc trim ceturtdaļām esot vadībā ar 54:46.

"Liepājas Universitāte" ar precīzu tālmetienu iesāka ceturto ceturtdaļu. Pēdējās desmit minūtēs "Liepājas papīrs" tomēr neļāva apdraudēt savu pārākumu mačā.

Pievieno komentāru

Sports