FOTO: "Liepājas papīrs" iekļūst Liepājas čempionāta basketbolā finālā

"Liepājas papīra" basketbolisti sestdien, 23. martā, Liepājas Olimpiskajā centrā Liepājas pilsētas basketbola čempionātā prata atspēlēt 17 punktus pret "Red Sun Buffet" vienību un pretinieku uzveikt arī atbildes pusfināla spēlē.

Pirmajā puslaikā "Liepājas papīra" basketbolistiem kliboja precizitāte, pēc pirmā puslaika "Red Sun Buffet" bija vadībā ar 45:31. "Red Sun Buffet" trešo ceturtdaļu iesāka ar precīzu tālmetienu, iegūstot jau 17 punktu pārsvaru - 48:31.

Pēc trešās ceturtdaļas "Red Sun Buffet" vēl bija vadībā ar 58:51.

Pēdējā ceturtdaļā komandas bija mainītās lomās. "Liepājas papīram" sāka krist tālmetieni, bet "Red Sun Buffet" vienība pat no labām situācijām vairs nespēja iemest.

Pēc trīsarpus nospēlētājām minūtēm "Liepājas papīrs" bija netikai sadeldējis lielo rezultāta starpību, bet ieguvis pat vadību ar 64:62. Komandu uzvaras grožus no rokām vairs neizlaida un svinēja uzvaru ar 77:73. Pirmajā pusfināla spēlē "Liepājas papīrs" bija uzvarējis ar 82:76.

"Liepājas papīram" rezultatīvākais ar 20 punktiem bija Oskars Liepiņš. "Red Sun Buffet" vienībai rezultatīvākais ar 25 punktiem bija Klāvs Ansons.

Izšķirošās spēles par godalgām būs 30. martā. Pulksten 13.30 par trešo vietu spēlēs "Red Sun Buffet" un "LSSS", pulksten 15 finālā par pirmo vietu cīnīsies "Ģeodēzists" un "Liepājas papīrs". Pulksten 16.30 - apbalvošana.

Pievieno komentāru

Sports