"Liepājas papīrs"/LSSS komanda otrdien Latvijas un Igaunijas apvienotā čempionāta spēcīgākās divīzijas mačā savā laukumā ar 71:52 (13:11, 23:8, 18:12, 17:21) uzvarēja "TTT Rīga - Juniores".

"Liepājas papīrs"/LSSS rindās rezultatīvākā ar 22 punktiem bija Ieva Vītola, bet 18 punktus un desmit atlēkušās bumbas pievienoja Emīlija Krista Grava. Savukārt rīdzinieču sastāvā ar 14 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām izcēlās Janeta Rozentāle, bet 11 punkti un tikpat atlēkušo bumbu Mārai Motei, raksta LETA.

Lai arī pirmā ceturtdaļa starp abām komandām vēl aizritēja līdzvērtīgi, tai noslēdzoties ar 13:11 par labu Liepājas komandai, pirmā puslaika turpinājumā mājinieces demonstrēja dominējošu sniegumu, lielajā pārtraukumā ejot ar 36:19 vadību. Otrajā puslaikā rīdziniecēm cīņas gaitu lauzt neizdevās.

Apvienotā čempionāta vadošajā divīzijā līderei "TTT Rīga" ir piecas uzvaras piecas spēlēs, bet RSU seko ar septiņiem panākumiem astoņās spēlēs.

Seši panākumi astoņos mačos ir "Liepājas papīrs"/LSSS basketbolistēm, bet pie diviem panākumiem seko "Tallinas Universitāte" un "TTT Rīga - Juniores". Tikmēr "Latvijas Universitāte" cietusi zaudējumus visās sešās aizvadītajās cīņās.

Pēc spēka otrās jeb starptautiskās divīzijas kopvērtējuma vadībā ar septiņām uzvarām deviņās cīņās atrodas "Daugavpils Universitāte", kamēr ar pieciem panākumiem septiņos dueļos seko "Liepājas Sporta spēļu skolas" (LSSS) komanda, bet divas uzvaras trijos mačos ir "Tartu Universitāte"/"Kalev" basketbolistēm.

Pa trim uzvarām piecos mačos ir Latvijas U-17 izlasei un Tallinas "G4S Noorteliiga", savukārt bez uzvarām ir "Saldus" un Latvijas U-16 izlase.

Šajā sezonā apvienotajā čempionātā komandas sadalītas divās divīzijās, lai nodrošinātu vairāk līdzvērtīgu spēļu. Elites divīzijā tiks izspēlēts sešu apļu turnīrs, bet "TTT Rīga" ar katru komandu spēlēs pa četrām reizēm, kamēr starptautiskajā divīzijā būs četri apļi.

Pirms Ziemassvētkiem elites divīzijas labākās komandas cīnīsies par Latvijas-Igaunijas kausu, bet elites divīzijas 3.-5.vietas īpašnieces, kā arī starptautiskās grupas līderes cīnīsies par Latvijas - Igaunijas līgas Izaicinājuma kausu.

Sezonu noslēgs divi izslēgšanas turnīri. Finālčetrinieka turnīrā piedalīsies elites divīzijas trīs pirmo vietu ieguvējas, kā arī uzvarētājas pārspēlēs starp elites grupas ceturtās vietas ieguvējām un starptautiskās divīzijas uzvarētājām. Savukārt Latvijas čempionāta izslēgšanas turnīrā piedalīsies sešas komandas - četras labākās valsts komandas no elites divīzijas, labākā valsts komandas starptautiskajā divīzijā, kā arī uzvarētājas pārspēlēs starp piekto Latvijas komandu elites divīzijā un otro labāko no mūsu valsts komandām starptautiskajā divīzijā.