"Liepājas metalurga" futbolisti piektdien, 18. oktobrī Liepājas stadionā "Daugava" "SMScredit.lv" Latvijas virslīgas futbola čempionāta spēlē ar 6:0 (2:0) sagrāva Jūrmalas "Spartaku", nodrošinot sev vismaz piekto vietu virslīgā.

Spēli aktīvāk iesāka mājinieki, kas jau piektajā minūtē deva negaidīti ātru panākumu - ar precīzu sitienu 1:0 panāca Jurģis Kalns, vestīts virslīgas mājaslapā. 42. minūtē Toms Gucs liepājnieku pārsvaru dubultoja - 2:0.

Otrā puslaika pašā sākumā mājinieki pēc standartsituācijas guva jau trešos vārtus - šoreiz ar precīzu sitienu izcēlās Valērijs Afanasjevs. 63. minūtē liepājnieku labā vārtus guva Iļja Šadčins, panākot jau 4:0 mājinieku labā.

78. minūtē pie vārtu guvuma tika Edijs Šlampe, kad pēc standartsituācijas izplides pēc rikošeta bumba atrada ceļu "Spartaka" vārtos - 5:0.

Punktu "Metalurga" uzvarai pielika Jānis Ikaunieks, 86. minūtē komandai gūstot sestos vārtus - 6:0.

Pēc šī panākuma ''Metalurgs'' garantējis sev virslīgā piekto vietu, savukārt ''Spartakam'' vēl priekšā svarīga cīņa ''Jūrmalas derbijā'' par sestās vietas saglabāšanu.