PAPILDINĀTS AR BILDĒM. Liepājas jaunie basketbolisti svētdien, 27. janvārī, Liepājas Olimpiskajā centrā Eiropas Jaunatnes basketbola līgas sacensībās U15 vecuma zēniem pirmajā divīzijā pēdējā mačā tika pie pirmās uzvaras un turnīru noslēdza sestajā vietā.

Liepājnieki savā pēdējā spēlē ar 69:63 uzvarēja Lietuvas komandu  "BS Marčiulionis". Pēc pirmā puslaika liepājnieki bija iedzinēju lomā ar 32:37.

Trešajā ceturtdaļā viesi ieguva 11 punktu pārsvaru, taču mājinieki prata atspēlēties un pārņēma stabilu vadību ar 52:47.

Aptuveni piecas minūtes pirms ceturtās ceturtdaļas beigām rezultāts gan bija neizšķirts - 59:59, taču mača galotni veiksmīgāk aizvadīja liepājnieki.

"Liepājas" komandā par vērtīgāko spēlētāju turnīrā kļuva Kārlis Grigaļūns.

Sestdien liepājnieki zaudēja Lietuvas komandām "BS A.Sabonis" (50:74) un "BS Aiščiai" (46:52).

Pirmo vietu turnīrā izcīnīja Rīgas komanda "DSN", otrā bija Krievijas komanda "BS Trinta", trešā palika Lietuvas vienība "BS A.Sabonis".