Pagājušā gada Latvijas čempioni "Liepājas" hokejisti trešdien, 7. septembrī, Liepājas ledushallē Latvijas virslīgas hokeja čempionāta jauno sezonu iesāka ar zaudējumu 1:2 (1:0; 0:1; 0:1) pret "Kurbadu".

Pirmo periodu savā labā noslēdza "Liepājas" hokejisti. 16. minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Egils Kalns.

24 sekundes līdz otrās trešdaļas beigām izlīdzinājumu panāca "Kurbada" hokejists Bruno Zabis, kurš vēl pērn spēlēja "Liepājā" un tika atzīts par virslīgas sezonas vērtīgāko spēlētāju.

Trešajā periodā viesiem uzvaras vārtus guva Mārtiņš Gipters.

Liepājnieki mača beigās nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet izlīdzināt rezultātu mājiniekiem neizdevās.

Šogad Latvijas virslīgas hokeja čempionātā spēlēs septiņas komandas. Tās aizvadīs piecu apļu turnīru - sešas labākās vienības cīnīsies "play-off".