FOTO: Liepājas apkaimes loka šāvēji iespaidīgi startē Baltijas čempionātā telpās

Ventspilī no 18. līdz 20. janvārim notikušajā Baltijas čempionātā loka šaušanā telpās ar panākumiem startēja "Archery Liepāja", "Curland", "Tebras loku" un "Lindales uguns" loka šāvēji.

Olimpiskā loka klasē par Baltijas čempionu kļuva Liepājas kluba "Archery Liepāja" vadītājs Jānis Bružis. 17. vietu ar konkurentiem dalīja "Curland" loka šāvēji Lauris Lagzdiņš un Kaspars Luters, kā arī "Tebras loku" pārstāvis Aigars Spāģis. Sievietēm Olimpiskā loka klasē sesto vietu ieguva "Archery Liepāja" pārstāve Emīlija Gārde. Devīto vietu ar konkurentēm dalīja Durbes novada kluba "Lindales uguns" šāvējas Madara Spāģe un Kintija Laima Trinkūna.

Neaprīkotā loka klasē par Baltijas vicečempionu kļuva "Curland" loka šāvējs Modris Burkevics. Bronzas medaļu ieguva Aizputes novada kluba "Tebras loki" pārstāvis Viesturs Ārenieks. Sestais bija liepājnieks Vitālijs Solovjovs. Astotajā vietā ierindojās "Curland" pārstāvis Pāvels Popovs, aiz sevis atstājot "Tebras loku" šāvējus Raimondu Bērziņu un Jāni Megni.

Sievietēm neaprīkotā loka klasē par Baltijas čempioni kļuva "Curland" dalībniece Estere Ukstiņa. Klubs ziņo, ka grobiņniece triumfēja ar ar labotu Latvijas rekordu 25m round pieaugušajiem! Ceturtā bija Kristīne Āreniece no "Tebras lokiem". Šajā klasē piedalījās četras dalībnieces. 

J. Bružis norāda, ka viņš pirmo vietu ieguva arī komandu cīņās, kur startēja kopā ar Eduardu Lapsiņu un Romānu Sergējevu. E. Gārde ieguva trešo vietu komandu cīņās, bet V. Solovjovs - otro vietu. 

Neaprīkotā loka klasē komandu cīņās trīs komandu konkurencē sudraba medaļas ieguva komanda, kurā startēja V. Ārenieks, M. Burkevics un V. Solovjovs. Trešie palika R. Bērziņš, J. Megnis un P. Popovs. 

Piedāvājam fotoieskatu čempionātā no J. Bruža, "Curland" un "Lindales uguns" arhīva.

Pievieno komentāru

Sports