FOTO: "Liepājai/Mogo" virslīgā sudraba godalgas; fani pateicas par sezonu

"Liepājas/Mogo" sestdien, 4. novembrī, Liepājas stadionā "Daugava" "SynotTip" Latvijas futbola virslīgas sezonas pēdējā spēlē ar 1:0 pārspēja "Mettu/Latvijas Universitāti", tiekot pie sudraba godalgām.

Pēdējā mačā uzvaras vārtus "Liepājai/Mogo" 38. minūtē guva pieredzējušais aizsargs Oskars Kļava.

Lai tiktu pie sudraba godalgām, liepājniekiem sezonas pēdējā spēlē bija jāuzvar "Metta/Latvijas Universitāte" un jācer, ka labvēlīgi noslēgsies pārējās spēles. Tā arī notika. "Ventspils" savā laukumā ar 2:3 (2:2) piekāpās šīs sezonas čempioniem Jūrmalas "Spartaks", kamēr "Jelgava" savu skatītāju priekšā ar 1:0 (0:0) uzveica RFS.

"Paldies visiem, paldies visām virslīgas komandām! Šāda sezona, kāda bija šī, es neatceros! Ļoti spēcīgs čempionāts. Pateicos saviem puišiem, pateicos atbalstītājiem, pateicos arī kritizētājiem, vēlos teikt paldies visiem, kas bija ar mums šogad un būs nākamgad," sezonas noslēgumā pateicās "Liepājas/Mogo" galvenais treneris Tamazs Pertija.

Lai gan virslīgas pēdējā kārtā izšķīrās medaļu liktenis un uz "Liepājas/Mogo" pēdējo spēli skatītājiem ieeja bija bez maksas, stadiona "Daugava" tribīnes bija patukšas.

Šīs sezonas virslīgas noslēgumā ar 46 punktiem 24 spēlēs uzvarēja Jūrmalas "Spartaks", bet pa 37 punktiem ieguva "Liepāja"/"Mogo" un "Riga". Ceturtā ar 35 punktiem bija "Ventspils", kamēr tai ar tikpat punktiem sekoja RFS. Tabulu ar 29 punktiem noslēdza "Jelgava", bet "Metta"/LU ieguva 15 punktus.

Pievieno komentāru

Sports