FOTO: Liepājā vingro un sporto "Olimpiskajā dienā 2013"

Aptuveni 800 bērni piektdienas, 27. septembra, rītā Liepājas Olimpiskajā centrā ar rīta vingrošanu sāka "Olimpisko dienu 2013", kas šogad notika ar devīzi "Esam sportiska ģimene!".

Liepājā "Olimpiskajā dienā" piedalījās aptuveni 800 bērni no 12 dažādām Liepājas mācību iestādēm. Viņi sākumā veica iesildīšanos kopā ar Liepājas Olimpiskā centra sporta projektu vadītāju Mārtiņu Kozlovski, lai pēc tam ar Olimpisko vēstnesi - bobslejistu un Liepājas pusmaratona organizatoru Reini Rozīti piedalītos rīta vingrošanā. Tā pulksten 10 sākās visā Latvijā.

Pēc tam ikvienam bija iespēja tikt pie R. Rozīša autogrāfa. Portāls novēroja, ka pieprasījums pēc autogrāfa bija ļoti liels. Turklāt bērniem bija iespēja iekāpt arī  īstās bobsleja kamanās.

Pēc rīta vingrošanas Olimpiskajā centrā notika stafetes skrējieni, kā arī skolēni savus spēkus varēja pārbaudīt dažādās sporta disciplīnās. 

Pēc pagājušajā gadā veiksmīgi aizvadītās "Olimpiskās dienas", šogad pasākuma dalībnieku skaits kļuvis vēl lielāks. Pagājušā gada rudenī “Olimpiskā diena 2012” vienkopus pulcēja un rīta vingrošanā piedalījās 76 tūkstoši skolēnu 76 norises vietās visā Latvijā, kas bija pasākuma rekords. Līdz ar to šajā gadā tika sasniegts jauns rekords, jo pieteicās vairāk nekā 87 tūkstoši dalībnieku no 83 dažādām vietām.

Pievieno komentāru

Sports