"Liepājas" futbolisti sestdien, 20. jūnijā, savā laukumā "SMSCredit.lv" Latvijas virslīgas futbola čempionātā ar 3:1 (1:0) uzvarēja virslīgas pastarīti "Mettu/Latvijas Universitāti".

"Liepāju" 19. minūtē vadībā izvirzīja Dāvis Ikaunieks. Mājinieki pēc pirmā puslaika bija vadībā ar 1:0.

58.minūtē mājiniekiem izdevās rezultātu dubultot, kad precīzs bija Roberts Savaļnieks, taču 81.minūtē mettieši intrigu atgrieza - centrējumu no flanga vārtu guvumā pārvērta Edgars Vardanjans.

89. minūtē D. Ikaunieks tomēr pielika punktu spēlei, panākot 3:1 "Liepājas" labā.

"Liepāja" ar 21 punktu ir virslīgas tabulas līderpozīcijās, seko "Skonto" (17) un "Ventspils" (16).