FOTO: "Liepāja" uzvar "Daugavu" un saglabā intrigu par godalgām

PAPILDINĀTS AR BILDĒM. Latvijas "SMScredit.lv Virslīgas" futbola čempionāta priekšpēdējās kārtas spēlē "Liepāja" sestdien savā laukumā ar 3:2 (1:1) uzvarēja spēļu sarunāšanas skandālā ievīto Daugavpils "Daugavu" un saglabāja izredzes uz godalgām.

Laukuma saimniekiem vārtus guva Kristaps Grebis, Pāvels Mihadjuks un Dmitrijs Hmizs. Spēles gaitā laukuma saimnieki bija zaudētājos ar 0:1 un 1:2.

Tiesa, šajā kārtā uzvarēja pārējie medaļu pretendenti "Skonto" un "Jelgava", kas nozīmē, ka pēdējā kārtā liepājniekiem jāuzvar pašiem viesos Jūrmalas "Spartaks" un jācer uz konkurentu neveiksmēm.

Pēdējā kārtā "Skonto" spēlēs ar Rīgas "Daugavu", "Jelgava" ar Metta/LU (viesos), Daugavpils "Daugava" ar "Ventspili" (viesos).

Virslīgas kopvērtējumā "Ventspils" futbolistiem 35 mačos ir 80 punkti, un komanda jau nodrošinājusi čempionu titulu. Pēc soda piešķiršanas no tās par 12 punktiem atpaliek iepriekš ilglaicīgā līdere Rīgas "Skonto", bet trešā tagad ir "Jelgava", kam 67 punkti. Pa 65 punktiem iekrājušas "Liepāja" un Daugavpils "Daugava".

Sesto vietu ar 50 punktiem ieņem Jūrmalas "Spartaks", tam ar 43 punktiem seko Rīgas "Daugava", bet 26 punkti ir "Daugavpils" vienībai. Šīs vienības savas pozīcijas kopvērtējumā vairs nemainīs. Tikmēr 16 punktus iekrājusi "Metta"/"Latvijas Universitāte", no kuras par sešiem punktiem atpaliek "Jūrmala".

Latvijas "SMScredit.lv Virslīgas" futbola čempionāta sestdienas spēļu rezultāti:

"Liepāja" - Daugavpils "Daugava" 3:2 (1:1);

"Metta"/"Latvijas Universitāte" - Jūrmalas "Spartaks" 2:1 (2:1);

Rīgas "Daugava" - "Jelgava" 1:3 (1:1);

"Jūrmala" - Rīgas "Skonto" 1:7 (1:2);

"Ventspils" - "Daugavpils" 2:0 (2:0).

Pievieno komentāru

Sports