"Liepāja/Triobet" trešdien, 26. februārī, Liepājas Olimpiskajā centrā Baltijas Basketbola līgas astotdaļfināla pirmajā spēlē pret komandu "Pieno Žvaigždes" izturēja līdz ceturtās ceturtdaļas vidum, kad vēl rezultāts bija neizšķirts. Visā mačā tika piedzīvots zaudējums ar 79:92.

"Liepāja/Triobet" maču iesāka ļoti veiksmīgi, izvirzoties vadībā ar 7:0, bet pēc trim nospēlētām minūtēm mājinieki bija vadībā ar 11:2. Iespēlējās arī "Pieno Žvaigždes", pirmās ceturtdaļas vidū rezultātu izlīdzinot - 11:11. Pēc pirmās ceturtdaļas viesi bija vadībā ar 26:18.

Mājinieki veiksmīgi iesāka arī otro ceturtdaļu, rezultāta starpību samazinot līdz trim punktiem - 23:26. 13 sekundes pirms pirmā puslaika beigām mājiniekiem izdevās samazināt rezultāta starpību līdz minimumam - 44:45, bet pēc pirmā puslaika viesi bija vadībā ar 46:44.

Pēc trešās ceturtdaļas "Pieno Žvaigždes" basketbolistiem vairs tikai viena punkta pārsvars - 67:66.

Ceturtajā ceturtdaļā mājinieki pēc divarpus nospēlētajām minūtēm panāca neizšķirtu - 70:70. Neizšķirts rezultāts ir arī ceturtdaļas vidū - 74:74. Pēc tam liepājnieki spēlē neveiksmīgi gan uzbrukumā, gan aizsardzībā, nokļūstot zaudētāju lomā ar 74:84. Visā mačā tika piedzīvots zaudējums ar 79:92.

Liepājniekiem rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Arnolds Helmanis, 15 punktus guva Ivars Timmermanis.

Uzvarētājs astotdaļfinālā kļūs zināms divu spēļu summā. Atbildes mačs būs sestdien Pasvālē.