"Liepājas/Triobet" basketbolisti piektdien, 15. maijā, Liepājas Olimpiskajā centrā "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas pirmajā spēlē par bronzas medaļām ar 83:72 uzvarēja "Jēkabpili", sērijā līdz trim uzvarām izvirzoties vadībā ar 1:0.

Liepājniekiem rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Andrius Mažutis, 13 punktus guva Mareks Jurevičus, bet 12 punktus iemeta Lauris Blaus. "Jēkabpilij" rezultatīvākais ar 15 punktiem bija Rinalds Sirsniņš.

"Jēkabpils" mača sākumā veica izrāvienu ar 7:0, bet pēc pirmās ceturtdaļas bija vadībā ar 23:13. Liepājnieki otrās ceturtdaļas pirmajās minūtēs bija precīzi ar tālmetieniem un rezultātu izlīdzināja - 23:23. Mājiniekiem iegūt vadību neizdevās, pēc pirmā puslaika rezultāts bija neizšķirts - 35:35.

Trešās ceturtdaļas vidū liepājnieki beidzot pirmo reizi izvirzījās vadībā - 43:42. Pēc trim ceturtdaļām jau vadībā bija mājinieki - 60:57.

Pēdējās ceturtdaļas vidū pēc diviem precīziem tālmetieniem "Liepāja/Triobet" ieguva izšķirošo pārsvaru, mačā svinot uzvaru ar 83:72.

Bronzas sērijas otrā spēle notiks 18. maijā pulksten 18.30 Jēkabpilī. Trešais mačs būs 21. maijā Liepājas Olimpiskajā centrā.