"Liepāja/Triobet" trešdien, 8. oktobrī, fanu pārpildītajā Liepājas Olimpiskajā centrā "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas pirmās divīzijas spēlē ar 75:67 (15:16; 21:22; 17:16; 22:13) uzvarēja ambiciozo komandu "Barons Kvartāls", kuras sastāvā spēlē arī Kaspars Kambala un Kristaps Valters.

"Liepājai/Triobet" rezultatīvākais ar 14 punktiem bija Dveins Džonsons, 13 punktus guva Mareks Jurevičus, bet desmit Arnolds Helmanis. Viesiem rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Kaspars Kambala.

Mājinieki mačā nokļuva zaudētāju lomā ar desmit punktu starpību, bet spēja atspēlēties un ceturtajā ceturtdaļā trīs minūtes pirms ceturtdaļas beigām ieguva astoņu punktu pārsvaru - 70:62. Vadības groži no rokām netika izlaisti, izcīnot uzvaru ar 75:67.