"Liepāja/Triobet" sestdien, 5. oktobrī, Liepājas Olimpiskajā centrā Latvijas Basketbola līgas pirmās divīzijas spēlē ar 75:74 uzvarēja "BA Turība" komandu.

Liepājniekiem šajā mačā rezultatīvākais ar 14 punktiem bija Kristaps Miglinieks, pa 13 punktiem katrs guva Lauris Blaus un Kingslijs Oguči.

Pēc pirmās ceturtdaļas "Liepāja/Triobet" nokļuva iedzinēju lomā ar 18:23, bet otrās ceturtdaļas beigās viesi jau sasniedza desmit punktu pārsvaru - 36:26.

Trešo ceturtdaļu ar precīzu tālmetienu iesāka Oguči, liepājniekiem izdevās samazināt rezultāta starpību līdz trim punktiem - 35:38, bet ceturtdaļas vidū "BA Turība" atjaunoja desmit punktu pārsvaru - 36:46. Pēc trešās ceturtdaļas viesi gan bija vadībā vairs tikai ar 53:51.

Mājiniekiem ceturtās ceturtdaļas pirmajās minūtēs izdevās panākt neizšķirtu - 57:57, kā arī pārņemt vadību - 59:57. Miglinieka iemestais tālmetiens liepājniekiem ļāva ssniegt piecu punktu pārsvaru - 62:57. "BA Turība" uz to atbildēja ar diviem precīziem tālmetieniem, atgūstot vadību - 63:62.

41 sekundi pirms ceturtās ceturtdaļas beigām rezultāts uz tablo bija neizšķirts - 74:74. 0,5 sekundes pirms mača beigām "Liepāja/Triobet" ieguva tiesības mest divus soda metienus. Blaus pirmo aizmeta garām, bet otrais bija precīzs, kas nodrošināja liepājniekiem otro uzvaru Latvijas Basketbola līgas pirmajā divīzijā.