"Liepājas/Triobet" basketbolisti sestdien, 13. septembrī, Liepājas Olimpiskā centra rīkotā starptautiskā turnīra "LOC Cup 2014" finālā ar 81:61 sagrāva "Ventspili".

"Liepājas/Triobet" vienībā rezultatīvākais ar 15 punktiem bija Dveins Džonsons, par 13 punktiem katrs guva Mareks Jurevičus un Jānis Antropovs.

Liepājnieki jau no pašas spēles sākuma uzņēmās vadību, pēc sešām nospēlētajām minūtēm jau esot vadībā ar 19:9. Pēc pirmās ceturtdaļas mājinieki bija vadībā ar 29:18.

Pirmo puslaiku liepājnieki noslēdza savā labā ar 44:25, bet trešās ceturtdaļas vidū sasniedza pat 30 punktu pārsvaru - 59:29. Visā spēlē "Liepāja/Triobet" bija pārāka ar 81:61.

Liepājas basketbolisti ieguva "LOC Cup 2014" kausu. Viņi turnīra vēsturē pirmo reizi bija godalgoto komandu vidū.