PAPILDINĀTS AR BILDĒM. "Liepāja/Triobet" basketbolisti svētdien, 14. aprīlī, Liepājas Olimpiskajā centrā "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas pirmās divīzijas regulārā čempionāta pēdējā kārtā ar 77:79 zaudēja "Jūrmalai/Fēniksam".

Liepājniekiem šajā mačā pa 14 punktiem katrs guva Remārs Magone un Kristaps Miglinieks. Viesiem ar 22 punktiem izcēlās Ervīns Jonāts.

Maču labāk iesāka jūrmalnieki, kas pirmās ceturtdaļas vidū izvirzījās vadībā ar 12:6. Pirmo ceturtdaļu gan ar 20:19 uzvarēja liepājnieki, kuri bija vadībā arī pēc pirmā puslaika - 39:37.

"Liepāja/Triobet" trešās ceturtdaļas ievadā spēja iegūt vairāku punktu pārsvaru, taču jūrmalnieki atspēlējās, un mača atlikušā daļa aizritēja punkts punktā.

Spraigā spēles galotnē ar 79:77 uzvarēja "Jūrmala/Fēnikss".

Jau pirms šīs spēles bija zināms, ka "Liepāja/Triobet" palikusi aiz kārotā sešnieka, kas piedalīsies izslēgšanas spēlēs.