"Liepājas/Triobet" basketbolisti otrdien, 25. novembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā Baltijas Basketbola līgas spēlē ar 84:76 (17:23; 22:22; 17:15; 28:16) uzvarēja Maskavas "Dinamo".

Liepājniekiem rezultatīvākais ar 20 punktiem bija Lauris Blaus, 19 punktus guva Mareks Jurevičus, bet ar 18 punktiem izcēlās Dveins Džonsons.

Pēc pirmā puslaika ar 45:39 vadībā bija Maskavas "Dinamo".

Viesi lieliski iesāka trešo ceturtdaļu, kad trīs minūšu laikā jau iekrāja 11 punktu pārsvaru - 53:42, bet pēc trešās ceturtdaļas bija priekšā ar 60:56.

"Liepāja/Triobet" savukārt veiksmīgi iesāka ceturto ceturtdaļu, kad pēc D. Džonsona tālmetiena, parķertās bumbas un rezultatīva metiena, kā arī L. Blausa gūtajiem punktiem jau bija priekšā ar 65:62. Viesi gan atbildēja ar precīzu tālmetienu - 65:65.

Ceturtdaļas turpinājumā mājinieki pat iekrāja 11 punktu pārsvaru - 78:67, pēdējās minūtēs uzvaras grožus no rokā neizlaižot - 84:76.