"Liepājas/Triobet" basketbolisti trešdien, 11. februārī, Liepājas Olimpiskajā centrā Baltijas Basketbola līgas astotdaļfināla atbildes spēlē ar 105:83 (33:21, 24:23, 25:20, 23:19) uzvarēja "Jēkabpili", divu spēļu summā triumfējot ar 27 punktu pārsvaru.

"Liepāja/Triobet" atbildes spēlē "Jēkabpili" satrieca ar precīajiem tālemtieniem, kuri krita viens pēc otra. Jau pēc pirmā puslaika mājinieki bija vadībā ar 57:44.

Pēc trim ceturtdaļām "Liepāja/Triobet" bija vadībā ar 82:64.

Liepājniekiem rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Jānis Antrops, 17 punktus guva viņa brālis Gints Antrops.

Pirms mača tika sumināts ""Liepāja/Triobet" basketbolists Andrius Mažutis, kurš izpelnījās Baltijas Basketbola čempionāra regulārās sezonas labākā piespēļu meistara titulu.