"Liepāja/Triobet" basketbolisti ceturtdien, 10. janvārī, Liepājas Olimpiskajā centrā "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas pirmās divīzijas spēlē pagarinājumā ar 95:93 uzvarēja "Jēkabpili".

Liepājnieki pirmās ceturtdaļas beigās ieguva desmit punktu pārsvaru - 23:13. To spēja noturēt arī otrajā ceturtdaļā, pēc pirmā puslaika esot vadībā ar 41:29.

Mājiniekiem otrajā puslaikā bija pat aptuveni 15 punktu pārsvars, taču interesantākie notikumi risinājās ceturtajā ceturtdaļā. Pēc nospēlētajām divarpus minūtēm liepājnieki bija vadībā ar 64:60. Krists Piternieks ar iemesto tālmetienu rezultāta starpību samazināja līdz minimumam, bet Juris Aleksejevs pēc mirkļa jau vadībā izvirzīja "Jēkabpili" - 65:64.

Saspringtā cīņā pēc četrām nospēlētajām ceturtdaļām rezultāts uz tablo vēstīja neizšķirtu - 79:79. Ceturtās ceturtdaļas pēdējās sekundēs traumu guva liepājnieku leģionārs Gregorijs Pleiters, kurš līdz tam brīdim ar 20 punktiem bija rezultatīvākais savā vienībā.

Pagarinājumu labāk iesāka viesi, izvirzoties vadībā ar 84:80. Tomēr beigās mājiniekiem izdevās pārtraukt piecu zaudēto spēļu sēriju, "Jēkabpils" tika uzveikta ar 95:93.

Liepājniekiem rezultatīvākie bija G. Pleiters un Artis Ate, katrs gūstot pa 20 punktiem.