"Liepāja/Triobet" sestdien. 19. oktobrī, Liepājas Olimpiskajā centrā "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas pirmās divīzijas spēlē ar 95:74 (21:26; 29:25; 25:10; 20:13) uzvarēja debitantus "Saldus" basketbolistus.

"Saldus" pēc pirmās ceturtdaļas izvirzījās vadībā ar 26:21. Liepājniekiem otrajā ceturtdaļā pēc Roberta Krūmiņa precīzā tālmetiena izdevās pietuvoties - 26:28, taču pārņemt vadību mačā mājinieki nespēja. Otrās ceturtdaļas vidū, esot zaudētāju lomā ar 31:34, "Liepāja/Triobet" galvenais treneris Uvis Helmanis bija spiests ņemt pirmo minūtes pārtraukumu.

Pēc tā Krūmiņš vēlreiz bija precīzs ar tālmetienu - 36:36. Liepājniekiem pirmo reizi izdevās izvirzīties vadībā trīs arpus minūtes pirms pirmā puslaika beigām, pēc Ingusa Jakoviča precīzā metiena = 40:38. Pēc tam gan atkal mājiniekus vajāja kļūdu sērija un "Saldus" atguva vadību ar 47:43, pirmo puslaiku uzvarot ar 51:50.

Jakoviča precīzais divpunktu metiens un Krūmiņa tālmetiens mājiniekiem ļāva sekmīgi iesākt otro puslaiku - 55:51. Trešajā ceturtdaļā saldenieki ilgi nespēja gūt punktus, ļaujot mājiniekiem sasniegt desmit punktu pārsvaru - 65:55. Trešo ceturtdaļu ar precīzu tālmetienu noslēdza Kristaps Miglinieks, liepājnieki vadībā ar 75:61.

Atlikušajas desmit minūtēs turpinājās trešās ceturtdaļas scenārijs. Viesi gan cerēja uz tālmetieniem, taču tie nebija precīzi. "Liepāja/Triobet" svinēja uzvaru ar 95:74.

Liepājniekiem rezultatīvākais ar 22 punktiem bija I. Jakovičs, 20 punktus guva komandas kapteinis Artis Ate. "Saldus" vienībā rezultatīvākais ar 16 punktiem bija Sandris Vītols, bet 14 punktus guva Dāvis Pabērzs.