"Liepājas/Triobet" basketbolisti trešdien, 15. aprīlī, Liepājas Olimpiskajā centrā "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas pirmās divīzijas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē ar 65:47 (16:14; 15:11; 19:11; 15:11) uzvarēja komandu "Barons/LDz".

Liepājniekiem rezultatīvākais ar desmit punktiem bija Mareks Jurevičus, bet viesiem katrs pa desmit punktiem guva Kaspars Cipruss un Kaspars Kambala.

"Liepāja/Triobet" otrās ceturtdaļas sākumā izvirzījās vadībā ar 21:16, bet "Barona/LDz" basketbolistiem izdevās rezultātu izlīdzināt - 21:21. Pēc tam mājinieki atkal ieguva četru punktu pārsvaru - 27:23, bet pirmo puslaiku uzvarēja ar 31:25.

Liepājnieki trešās ceturtdaļas izskaņā panāca 17 punktu pārsvaru - 48:31, bet pēc trim ceturtdaļām bia vadībā ar 50:36.

Pēdējā ceturtdaļā viesi vienu brīdi pievilka līdz desmit punktu atstarpei, bet vairāk saasināt spēles gaitu nespēja. Liepājnieki svinēja pārliecinošu uzvaru ar 65:47.

Sērijas līdz trim uzvarām otrā spēle notiks sestdien pulksten 18.30 Mārpupē, bet trešais mačs būs 21. aprīlī pulksten 19.30 Liepājas Olimpiskajā centrā.