PAPILDINĀTS AR BILDĒM. Latvijas komanda "Liepāja"/"Triobet" svētdien pirmoreiz vēsturē uzvarēja "Olybet" Baltijas Basketbola līgas (BBL) kausa izcīņas turnīrā, savā laukumā notikušo sacensību finālā ar 74:61 (20:14, 20:22, 16:12, 18:13) pārspējot TU/"Rock" no Igaunijas.

Latvijas klubs šajās sacensībās uzvarējis otro reizi to vēsturē.

Pirmajā ceturtdaļā liepājnieki tika pie 11 punktu pārsvara, bet otrās ceturtdaļas gaitā TU/"Rock" pietuvojās līdz trīs punktu atstatumam. Pēcāk mājiniekiem izdevās veikt vēl vienu atrāvienu, tomēr atpūtā Liepājas klubs devās ar tikai četru punktu handikapu.

Cīņas turpinājumā viesi reizi pietuvojās līdz divu punktu atstatumam, uz ko "Liepāja"/"Triobet" atbildēja ar vairākas reizes atjaunotu deviņu punktu pārsvaru. Ļoti veiksmīgi sakta ceturtā ceturtdaļa mājiniekiem ļāva panākt 16 punktu handikapu, no kā atlikušajās četrās minūtēs Igaunijas pārstāvji vairs neatguvās.

Mareks Jurevičus uzvarētāju labā guva 13 punktus, bet pa desmit punktiem iekrāja amerikānis Dveins Džonsons, Jānis Antrops un lietuvietis Edgars Žeļonis.

Par sacensību vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Jurevičus.

Kā ziņots, Latvijas čempionvienība "Ventspils" svētdien mačā pret trešo vietu turnīrā ar rezultātu 86:76 (14:11, 21:19, 24:16, 27:30) pārspēja iepriekšējās sezonas BBL spēcīgāko komandu "Šiauliai" no Lietuvas.