Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Liepājā noskaidro "Bruģa bumbas" 2019. gada čempionus

Sestdien, 10.augustā, Liepājā iepretim tirzniecības namam “Kurzeme” tika aizvadīts noslēdzošais sestais „Bruģa bumba” čempionāta posms, kurā tika noskaidroti visi 2019.gada Bruģa bumbas čempioni visās vecuma un dzimuma grupās.

Noslēguma 6.posms kopumā pulcēja nedaudz mazāk komandu kā ierasts (šoreiz 16 komandas), tomēr intrigu pilnas cīņas netrūka šajā pēcpusdienā, jo vairākās grupās izšķīrās kopvērtējuma liktenis, informē čempionāta organizators Mārtiņš Kozlovskis.

6.posma rezultāti:
U-14 zēni

1.vieta    „Gurķi” (Emīls Vizulis, Jānis Dejus, Kristers Briška)
2.vieta    “Ķieģeļi” (Valters Cetrovskis, Rūdolfs Millers, Markuss Kulinskis, Kristaps Ramons)
3.vieta „Boti” (Kristers Cetrovskis, Gabriels Cetrovskis, Gustavs Riekstiņš, Viesturs Birsāns)

U-17 jaunieši
1.vieta    „Odziņa” (Arturs Vuciņš, Aleks Jurevičus, Linards Ore, Markuss Embūtnieks)
2.vieta    „Desas” (Daniels Stirna, Elvis Polis, Matīss Stalovskis, Dāvis Kočetkovs)

U-99 vīrieši
1.vieta    „Nīca/Supertuss” (Toms Fricbergs, Raivis Kalējs, Andža Korps)
2.vieta    „Sasha” (Toms Mackars, Agris Šļoža, Eduards Smiltnieks, Ričards Krauklis)
3.vieta    „The Process” (Markuss Gūža, Jānis Ķudis, Dāvis Silenieks)

U-99 dāmas
1.vieta    „Ko Lūri” (Mariona Tamsone, Anna Auptmane, Katrīna Bula, Annija Ķergalve)
2.vieta    „Nāk vētra” (Zane Līva, Laura Šmite, Katrīna Dzintare, Megija Ķestere)

MIX grupa
1.vieta    „The Process” (Jānis Ķudis, Dāvis Silenieks, Markuss Gūža, Annija Ķergalve)
2.vieta    „Oskara Transports” (Kristaps Kabiņeckis, Kristians Dejus, Elīna Zvaigzne, Raivis Kabiņeckis)
3.veta “NY Niks” (Niks Lagzdiņš, Katrīna Bula, Raivis Kalējs, Jānis Petermanis)

„Bruģa Bumbas” čempionāta kopvērtējums 2019’:
U-14 zēni

1.vieta    „Gurķi”            58 punkti
2.vieta    „Boti”                42 punkti
3.vieta    „Ķieģeļi”            38 punkti

U-17 jaunieši

1.vieta    „Albāņu Mafija”        50 punkti
2.vieta    „Odziņa”            48 punkti
3.vieta    ”Desas”            27 punkti

U-99 vīrieši

1.vieta    „Nīca/Supertuss”        54 punkti
2.vieta    „The Process”            43 punkti
3.vieta    „BK Garšo”            34 punkti

U-99 dāmas
1.vieta    „Ko Lūri”            52 punkti
2.vieta    „Nāk Vētra”            38 punkti
3.vieta    „Beibes”            38 punkti

MIX grupa
1.vieta    „The Process”            56 punkti
2.vieta    „Oskara Transports”        50 punkti
3.vieta    „NY Niks”            14 punkti

Meistarības konkursa finālisti:
1.posms    Eduards Smiltnieks
2.posms    Matīss Caune
3.posms    Kārlis Libkovskis
4.posms    Emīls Vizulis
5.posms    Markuss Gūža
6.posms    Elīna Zvaigzne

Kopvērtējums: Elīna Zvaigzne


Pievieno komentāru

Sports