“Liepājas” hokejisti “Optibet” hokeja līgā savā laukumā ar 2:1 uzvarēja “Kurbadu”. Šī bija labdarības spēle “Lāči lido”, kad pēc mājinieku pirmajiem gūtajiem vārtiem līdzjutēji var mest laukumā mīkstās rotaļlietas.

Lāči laukumā lidoja pirmā perioda pēdējā minūtē, kad Klāvs Plānics ilga liepājnieku mazākuma laikā izskrēja viens pret Ulda Čalpas sargātajiem vārtiem – 1:0. Šogad tika saziedotas 1156 mīkstās rotaļlietas.

Pērn tika saziedotas 1594 rotaļlietas, kuras tika nogādātas bērniem Liepājā, tuvākajos novados, kā arī daļa rotaļlietas tika aizvestas uz Rīgu.

Piemēram, 2014. gada 13. decembra spēlē laukumā tika samestas 2106 mīkstās mantiņas.