FOTO: "Liepāja Crew/apsa" bez zaudējumiem cīnās Liepājas čempionāta B divīzijā

Liepājas novadu un pilsētas florbola čempionāta B divīzijā bez zaudējumiem turpina cīnīties tikai komanda "Liepaja Crew/apsa". Aizvadītajā kārtā divus zaudējumus piedzīvoja "Grobiņas novads/ Medze", kuri līdz tam arī nebija izjutuši zaudējuma rūgtuma garšu.
 
5. maijā tika fiksēti šādi rezultāti: "Komanda" un "Ārprāc!!!" 2:7, "Grobiņas novads/Medze" un "Liepāja crew/apsa" 4:5 (pagarinājumā), "Čiekuri" un "Komanda" 3:4 (pagarinājumā), "Grobiņas novads/Medze" un "Ārprāc!!!" 4:5 (pagarinājumā), "Kurši U14" un "Liepāja crew/apsa" 4:13, "Čiekuri" un "Grobiņas novads/Medze" 2:4, "Rucavas angeļi" un "Kurši U14" 4:2, "Komanda" un "Durbe" 2:5, "Rucavas Angeļi" un "Čiekuri" 1:6, "Kurši U14" un "Durbe" 2:8.

Čempionāta nākamās spēles būs svētdien, 11. maijā, kad spēlēs A divīzijas komandas. Pulksten 10 spēlēs "Livonija" un "Vārme", pulksten 11 - "Liels Auto" un "Thunder", pulksten 12 - "Reklāmas apgāds" un "Livonija", pulksten 13 - "Vārme" un "Thunder", pulksten 14 - "Reklāmas apgāds" un "Liels Auto", pulksten 15 - "Kefīrs" un "Vārme", pulksten 16 - "Liels Auto" un "Innebandy", pulksten 17 - "Livonija" un "Thunder", pulksten 18 - "Kefīrs" un "Innebandy".

Pievieno komentāru

Sports