FOTO: Liepājā bauda nakts peldēšanas burvību

Eiropas sporta nedēļas noslēgumā sestdien, 30. septembrī, no pusdeviņiem vakarā ikvienam interesentam Liepājas Olimpiskā centra peldbaseinā bija iespēja izbaudīt nakts peldēšanas burvību.

Nakts peldējuma pirmsākumi ir meklējami pirms trīs gadiem un par tā mājvietu tradicionāli ir kalpojusi Rīgas pilsēta, taču šogad šo neaizmirstamo piedzīvojumu savas pilsētas iedzīvotājiem un viesiem piedāvāja arī Liepājas Olimpiskais centrs, Ventspils Ūdens atrakciju parks, kā arī Daugavpils Olimpiskais centrs, stāsta Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldes ārējo sakaru speciālists Mārtiņš Kirma.

Katram pasākuma dalībniekam bija iespēja veikt vienu no stafetes peldējuma etapiem jautras mūzikas pavadībā un sniegt savu artavu jauna garākās stafetes peldējuma rekorda sasniegšanā.

Nakts peldējuma galvenais vadmotīvs bija popularizēt peldēšanu kā veselīgu un jautru fizisko nodarbi, kas ir piemērota ikvienam – neatkarīgi no vecuma, dzimuma un fiziskās sagatavotības. Portāls novēroja, ka Liepājā nakts peldēšanai bija liela piekrišana.


Pievieno komentāru

Sports