FOTO: Lieliskā atmosfērā sacenšas Latvijas kausa posmā pajūgu braukšanā

Sirsnīgā atmosfērā Virgas pagasta „Stiebriņos” aizvadītas sporta biedrības „Kanu Atvars” rīkotās Latvijas Jātnieku federācijas kausa sacensības pajūgu braukšanā. Tās izpelnījās labas atsauksmes gan no sacensību tiesnešiem, gan dalībniekiem.

Pirmajā sacensību dienā dalībnieki sacentās maratona disciplīnā, bet otrajā dienā konusu – šķēršļu maršrutā. Kopumā sacensības pulcēja 12 ekipāžas, kuras startēja četrās dažādās klasēs.

Uz starta izgājuši visi aktīvie Latvijas pajūgu braucēji, izņemot rīdziniekus, stāsta sacensību organizatore un dalībniece Dzintra Blūma. Viņa priecājas, ka tālu ceļu līdz „Stiebriņiem” bija mērojuši arī Vidzemes un Latgales pajūgu braucēji. Tās puses cilvēki esot vairāk atvērti un sirsnīgāki, kā rezultātā arī pašas sacensības aizritējušas šādā atmosfērā, savstarpēji izpalīdzot viens otram.

Zirgu klasē uzvarējusi titulētā Latvijas pajūgu braucēja Dace Stūre ar grūmu Danu Stūri un zirgu Hipiju. Otrā bija D. Blūma ar grūmu Mairu Melveri un zirgu Riccu. Trešā arī bija D. Stūres ekipāža, bet ceturto vietu ieguva Alitas Meijeres ekipāža. Poniju klasē uzvarēja Larisa Klitončika ar grūmu Gunitu Rubinu un zirgu Brici.

Poniju divjūgu klasē triumfējusi D. Blūmas ekipāža ar ponijiem Mikiju un Bubi. Otro vietu ieguvis Guntis Priede ar grūmu Santu Daukanti un ponijiem Arlekīnu un Armastu. Jaunzirgu divjūgu klasē pirmās divas vietas ieguvusi D. Blūmas ekipāža ar zirgiem Dopingu/Ragatsu, kā arī Gaiziņu un Polo. Trešā bija G. Priedes ekipāža ar zirgiem Guliveru un Cēzeru.

Atvērtajā klasē pirmā vieta tika S. Daukantei ar grūmu G. Priedi un zirgu Gvineju, otrā bija Renāte Spirģe ar grūmu Guntu Stašķīti un zirgu Danu.

Pievieno komentāru

Sports