FOTO: Lejaskurzemes novadu meistarsacīkšu basketbolā ceturtdienas spēļu rezultāti 27

PAPILDINĀTS AR BILDĒM. Ceturtdien, 17. janvārī, Lejaskurzemes novadu meistarsacīkstēs basketbolā pie uzvaras tika Nīca, "Kraukļi", "Kings/Grobiņa" un Vērgales abas komandas. Smagu zaudējumu piedzīvoja pagājušā gada čempioni - Medzes basketbolisti.

Vērgalē pirmās līgas spēlē Vērgale ar 103:55 sagrāva pagājušā gada čempionus - Medzes basketbolistus. Savukārt otrās līgas mačā "Vērgale 2" ar 87:59 uzvarēja Pāvilostu, informē Vērgales sporta metodiķis Alfrēds Magone.

Dunikā pirmās līgas spēlē Nīca ar 98:76 uzvarēja Bārtu. Savukārt otrās līgas mačā Dunika ar 59:70 zaudēja "Kraukļiem", informē Dunikas pagasta sporta un atpūtas centra vadītājs Vaclovs Malakausks. Viņš norāda, ka Dunikas komandai šī spēle bijusi pirmā kopā sanākšana, klibojusi metienu precizitāte.

Grobiņā otrās līgas spēlē "Kings/Grobiņa" ar 69:60 uzvarēja Gaviezi, informē Grobiņas Sporta centrs.

Pievieno komentāru

Komentāri 27

kapars

Daudzi laikam nav sapratuši, kāda ir atšķirība! Ir Lejaskurzemes novada mačos tiek spiests,vismaz uz papīra, lai lauku reģionos attīstās sportiņš, bet pilsētnieku pārpludiāšana tajos ir nevajadzīga, Liepājā ir pilsētas čemiponāts, kurā, acīmredzot, šie pilsētas zēni vai nu nevar uzspēlēt, vai vnk apnicis regulāri ciest zaudējumus, tapēc spēlē novadu mačos! Varbūt Magones kungam vnk iedot zelta medāli un miers, citi lai pacīnās?
Tomēr, šī pilsētas sērga jau labu laiku pārņēmusi arī vājākās komandas, rodas tikai jautājums, kas no tā visa iegūst?

pirms 7 gadiem, 2013.01.21 08:57

Morgans

BĻAURI!!! Organizējiet savu turnīru un nebūs jums jābļaustās.

pirms 7 gadiem, 2013.01.20 15:50

...

Es saprotu ka es esmu pāķis, bet pēc šie komentāriem liekas ka neesmu, jo šīs sacensības uztveru kā kārtējās sacensības kurās pārbaudīt savu fizisko sagatavotību un spēles apguves līmeni. Bet dažiem šis pasākums liekas gada notikums sportā un viņa dzīvītē, nu vismaz spriežot pēc šiem komentāriem. Pamuļķi taču vienreiz atopieties!!!!!!!!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.01.20 00:19

huļinieks

Neskauž, bet ka cilvēki var aiziet tik tālu savā apmātībā, tas gan tracina. Nesaprotu tik to prieku ka uzvar bez savējiem.

pirms 7 gadiem, 2013.01.19 23:29

huļinieks

Vērgalniek. kur tu atradi sešus! kauns nav melot.. varbūt seši pieteikti, bet spēlē tad tikai pārsvarā 2 un trešais tik uziet uz kādām 5-10 min. Nav māksla savākt liepājniekus un uzvarēt šo turnīru un to ka tu saki ka visur ir tad paskaties - Nīcai vietējie, Bārtai vietējie, Vaiņodei arī, bet diemžēl ar vietējo resursiem ir grūti uzvarēt leģionāru mafiju, jo Magone jau nekad nevar samierināties ar zaudējumu, tāpēc jādara viss lai uzvarētu.

pirms 7 gadiem, 2013.01.19 23:00

Ristemaki

Šogad tad būs tā zvaigžņspēle? Ideāli!!

pirms 7 gadiem, 2013.01.19 21:46

to skats no malas

Nezinu kādas spēles esi redzējis, bet manis trīs redzētās rāda ko citu, līmenis ir to laiku, kad vēl bija III līgas!
Interesanti, ka Priekules novads, kuram ir arī novada čempis, tomēr piedalās arī te, bet Aizputes novads nespēja savākt komandu!?

pirms 7 gadiem, 2013.01.19 16:06

kurrats

principā jāpiekrīt te izteiktajam viedoklim par Vērgali, kur ir tikai retais no Vērgales, bet ne tikai viņiem, samērā neizprotami, kapēc komanda sauc sevi vārdā, kam ar to nekāds sakars? +tā arī nav saprotams, ko Lejaskurzemes NOVADU mačos dara, ja nemaldos, divas Liepājas komandas???
p.s. Vērgalniek, nešķiet jokaini, ka muldi par kkādu mistisko KĀRTĒJO zāģi, ja pērnie čempioni točna nebija no Vērgales? Dikti tomēr sāp tas pērnais zaudējums... :D

pirms 7 gadiem, 2013.01.19 16:05

Vērgalnieks

Visticamāk tie kuri šeit noliek Vērgales komandu 100% ir Medzes spēlētāji, jo atkal norāvās, ka nemanās!
Visās komandās ir spēlētāji, kuri nav nākuši no attiecīgās vietas. Tā pat, kā Medzē, paņēmuši SS audzēkņus un aiziet!
Un tiem , kuri domā, ka Vērgales komandā ir 1,2 vērgalnieki , tur ir 6 ;)

pirms 7 gadiem, 2013.01.19 13:42

stif

Diez gan smagi ir šādi kapitulēt.. Izskatās, ka ''čempioni'' noliks pilnvaras un tāpēc te tagad sāksies Vērgales nolikšana :D Get a life.. Iesaku iesaku sākt spēlēt, nevis tikai blatot un pontot visu laiku! Vai arī paņemt vēl kādu sportenes ''superstāru'', ja jau pašiem negribas nevienu metienu izmest spēlē :D

pirms 7 gadiem, 2013.01.19 11:12

www.vipnumuri.com

Izvēlies savu Zelta vai Sudraba numuru šeit: http://www.vipnumuri.com
Свой Золотой номер ищи здесь http://www.vipnumuri.com

pirms 7 gadiem, 2013.01.19 01:32

bļoda

2 vērgalnieki komandā :D pārējie noteikti kam zudīs interese par basketbolu, jo netiek sastāvā noteikti kasa kuli pie tv mājās, jo nav jau jēga, ka šie leģionāri superstāri spēlē. A pārējiem pofig, ka tik Magonem prieks, jo domē varēs teikt re kādi mēs čempioni, tik tas nekas ka ar 1-2 vietējiem sastāvā.

pirms 7 gadiem, 2013.01.18 22:49

tas ir dir..saa.. a***enie vergalnieki es tev teiksu. Ja nav ar ko speeleet, tad varbuut vispaar nespeeleejiet, jo tad zud jeega turniiram.

pirms 7 gadiem, 2013.01.18 22:08

yao

Šoreiz jāatzīst, ka ne es, ne mani ziņneši uz aizvadītās kārtas spēlēm nebijām ieradušies. Taču daudz ko var pateikt pēc rezultātiem un protokolu kopijām, kas nonākušas manā rīcībā.
Centrālā spēle ceturtdien bija paredzēta Vērgalē, kur vietējie(???) puikas uzņēma pērnā gada čempionus ar "coach of the year" G.Griezītis priekšgalā. No lielās spēkošanās nekas nesanāca, jo pieredzes bagātie Vērgalnieki šai kaujai piegāja ļoti nopietni, ko varēja redzēt viņu grimasēs, iesildoties spēlei. Pārliecinošā panākuma pamatā gribas atzīmēt 3 faktorus ("match keys")- 1. KOMANDAS spēle, par ko liecina daudzās nesavtīgās un rezultatīvās piespēles 2. Grozam uzbrukts ar augstu metienu realizāciju. 3. Cīņa par atlēkušajām bumbām. Gan OFF, gan DEF bumbas bija ar nospiedošu "zilo" pārsvaru.
Iespējams, pēc pagājušā gada triumfa "Medzes dzeltenais" ir kritis eiforijā un joprojām no tās pa īstam nespēj atiet. Daudz jau nevajag lauku puikām, lai kļūtu par pašpasludinātām groza bumbas zvaigznēm. Vismaz basketbola gaiteņos šādas runas klīst.
Ļoti nepatīkami sezonu Lejaskurzemes novadu meistarsacīkstēs uzsākusi Bārtas vienība. Protokols no šīs spēles nav manā rīcībā, tādēļ nebūšu kompetents uz dziļāku analīzi šājā duelī. Atliek cerēt, ka bārtenieki saņemsies, jo viņu spēkos ir top3.
Jau pašā ievadā II līgā notika tā sauktā "Basketball Classic" - Kings/Grobiņa pret Gaviezi. Divas nesamierināmas novadu komandas, kur odziņu piedod ne tikai cīņa laukumā, bet arīdzan cīņa tribīnēs. Nevienam nav noslēpums, ka tieši šīm komandām ir karstasinīgākie līdzjutēji šai pus Ventas. Fanu saskaņotā un ritmiskā plaukstu sišanu, nelielie, bet pietiekami skaļie mūzikas instrumenti (šeit milzīgs paldies jāsaka Gaviezes pamatskolas mūzikas skolotājai par inventāru) rada to gaisotni kādai būtu jābūt katrā sporta forumā. Kings un Gaviezes fani spēles laikā lieliski demonstrē kādēļ mēs tik ļoti mīlam šo spēli. Paldies viņiem par šo svētku radīšanu. Spēle ritējusi punkts punktā un tikai pašās beigās pieredzējusī Kings komanda izrāvusi uzvaru. Pēc spēles daudzi apskatnieki esot slavējuši basketbola dinozauru A.Alksni, kurš it kā atgriezies jaunā kvalitātē. Atšķirībā no pagājušā gada, kad jau pretinieku laukuma pusē tika atmests ar rokudaomai par aizsardzību, šoreiz "future hall of fame" (neviens par to vairs nešaubās un ir tikai laika jautājums, kad oranžais krekls ar nr.10 rotās Grobiņas sporta centra sienu) kā magnēts devās atpakaļ palīdzēt savējiem. Varbūt pat labi, ka komanda nav pagarinājusi līgumu ar flegmātisko, bet joprojām ar policista pilnvarām apdāvināto Alenu. Bez viņa komandas spēle un sniegums ir ar augšupejošu līkni. Interesanti būs pavērot kā mainīsies spēļu kvalitāte Kings komandai, jo atšķirībā no pagājušā gada spēles stila (taču atceramies lieliski piekopto "transition basketball"?) šogad ir pāriets uz jaunām uzbrukuma sistēmām. Tagad dominē tā sauktais akadēmiskais basketbols, kur nobriedušie vīri jūtas kā zivs ūdenī.

Man of the week- Tiškus (Vērgale). Demonstrē nobriedošu basketbolu un komandas spēli tur savās rokās. Brīžiem pietrūkst eksplozivitāte un kreativitāte noslēguma fāzē, lai gan šo trūkumu lieliski piesedz pašaizliedzīgā cīņa abās laukuma pusēs.
Nominācijā "Rise and shine" (tiek pasniegta pirmo reizi(!)) - Nominācija, kas tiek pasniegta jaunam, līdz šim nezināmam vai piemirstam spēlētājam. Kā pirmais visā vēsturē šo balvu izpelnās Kings/Grobiņas spēlētājs nr.14. Īsts enerģijas tipa spēlētājs. Brīžiem šķiet, ka šis slaidais tornis un plastiskā ķermeņa īpašnieks ir īsts basketbola tīrradnis. Nāk no soliņa, taču līdz ar uznākšanu laukumā, ir gatavs spēlēt vadošo vijoli. Runā, ka vasarā kopā ar individuālajiem treneriem ir smagi strādājis pie "low-post" un "high-post" spēles. Te nu rezultāts ir atmaksājies.

Ieskatos kalendārā, un redzu, ka šovakar tikai viena spēle- Grobiņa uzņems Fēniksu. Ja Fēnikss novāks sastāvu, tad iespējams būs arī līdzvērtīga cīņa par uzvaru. Savādāk, Lejaskurzemes basketbola pionierim klāsies ļoti smagi. "Key matchup of the game" šoreiz izvēlos divus. Proti, groza apakšā titānu mērīšanās- Grabovkskis vs Einārs, bet ārējā līnijā kvalitatīvu spēkošanos saredzu divu "combo-guard" duelī- Liepa-Andris.
Visiem priecīgas brīvdienas. Esam taču pelnījuši!

pirms 7 gadiem, 2013.01.18 13:23

kasteste

Gaidam Yao komentārus par aizvadītajām spēlēm.

pirms 7 gadiem, 2013.01.18 08:46

lp

manai mīļajai medzītei īslaicīgas grūtības. pāris transfēri un viss būss bumbās

pirms 7 gadiem, 2013.01.18 08:09

Sports