PAPILDINĀTS AR BILDĒM. "Leģions/Grobiņas novads" sestdien, 19. martā, Grobiņas Sporta centrā Latvijas čempionāta florbolā otrās līgas ceturtdaļfināla sērijas otrajā spēlē pagarinājumā ar 6:5 (0:2; 2:0; 3:3; 1:0) uzvarēja "Koknesi" un sērijā līdz divām uzvarām triumfēja ar 2:0.

"Leģions/Grobiņas novads" pēc pirmā perioda zaudēja ar 0:2. Otrajā periodā vienus vārtus atguva Kaspars Kalns, bet Klāvs Matuks rezultātu izlīdzināja - 2:2.

Trešā perioda pirmajā minūtē Jānis Zukulis izvirzīja vadībā mājiniekus. Pēc tam trīs vārtus pēc kārtas guva  "Koknese", pārņemot vadību ar 5:3. "Leģions/Grobiņas novads" pusminūti pirms mača beigām vienus vārtus atguva, vārtus guva Rūdolfs Valdmanis. Trīs sekundes pirms pamatlaika beigām R. Valdmanis rezultātu izlīdzināja - 5:5.

Pagarinājumā mājiniekiem uzvaras vārtus guva Aivars Dēvics - 6:5.