FOTO: Latvijas autokrosa čempionāta posmā Vecpilī met kūleņus un vicina dūres 9

Latvijas autokrosa čempionāta trešajā posmā Vecpils autotrasē sestdien, 3. augustā, vairāki sportisti apmeta kūleņus, sacensību laikā izcēlās pat kautiņš.

"Lielākā drāma pēdējā braucienā Open klasē. Brediks pārliecinoši pirmais, bet Jeršovu noķēra un kalna galā sagrieza Unāms. Jeršova mašīna ripoja no kalna lejā ar aizmuguri pa priekšu, Ints vēl paspēja to novietot pareizajā braukšanas virzienā, kad Subaru aizmugurē pilnā ātrumā ietriecās Iesalnieks. Situācija skaidra, taču turpinājums bija akmens mešana Laura mašīnas logā, bet vēlāk Ints devās karagājienā uz slēgto parku, kur aizvadīja boksa dueli ar pāridarītāju," stāsta Latvijas Automobiļu federācijas preses sekretārs Viesturs Saukāns.

1600 klases finālā uzvarēja Valmieras autosportists Andis Vanters, taču iespaidīgu kūleni piedzīvoja Jānis Pūga no Ķekavas. Viņš sacensības sāka no pēdējās pozīcijas, bet bija aizcīnījies līdz trešajai vietai. Trešo vietu ieguva embūtnieks Oskars Troika.

VAZ Klasikas klasē pārliecinoši Vecpilī uzvarēja Kristaps Maševskis no Rites.

Sensācija bija Beta bagiju klasē, kur liepājnieku Ričardu Špaku apdzina un uzvarēja Upesciema jaunats talants Everts Henilāns. Tikpat negaidīti sacensības beidzās arī B600 klasē, kurā uzvarēja Beate Klipa no Rīgas. Vecpils sacensības šoreiz tik veiksmīgas nebija priekulniekam Valteram Zīvertam.

2000 Super klasē triumfēja Aizkraukles sportists Jānis Miščenko, taču arī šis klases finālbraucienā neiztika bez avārijām. "Zobens, Spīķis un Miščenko aizvadīja skarbu cīņu par uzvaru, līdz kārtējo neizprotamo kūleni izpildīja Spīķis. Krītot Jura mašīna uzkrita uz Zobena priekšējā riteņa, to nolaužot, kā dēļ drīz Ritvars zaudēja līderpozīciju Miščenko. Jānis pirmais, Zobens saglabā otro vietu, bet pēc Kenigsberga tehnikas problēmām trešo vietu saņem Astrauskis," ziņo V. Saukāns.

"Open" klases sakarā tika pieņemts lēmums Lauri Unāmu no Salaspils atstāt pēdējā pozīcijā, bet rīdziniekam Intam Jeršovam tika anulēts šī posma rezultāts.

Svētdien, 4. augustā, pulksten 11 Vecpils autotrasē notiks Latvijas Automobiļu federācijas folkreisa Vasaras kausa izcīņas ceturtais posms un Krosa komisijas autokrosa kausa astotais posms.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

kaspers

Unāms pa maz dabūja,ja grib rupji braukt tad lai brauc izdzīvošanas gonkās.

pirms 7 gadiem, 2013.08.04 09:36

guntis

Ko tu te muldi????Vnk Jeršovs nemāk zaudēt,pieradis būt pa spici,bet te pēkšņi kāds jauniņais ieliek kloķi....

pirms 7 gadiem, 2013.08.04 12:55

hehe

zinot Unāmu, Jertšovam nu ļoooooti paveicās, ka ir vēl uz kājām

pirms 7 gadiem, 2013.08.05 08:45

kaspers

to Guntis
zaudēt visi prot,bet nevajag būt rupjam braukšanā,lai brauc izdzīvošanas gonkās tur viņam vietas.Un neviens te nemuld,biji klāt kad vari spriest,redzēji kas kā notika??????

pirms 7 gadiem, 2013.08.05 13:45

hehe

to kaspers
biju klāt tai vietai maksimāli tuvu, visi to redzēja, ka Jeršovs izgrieztiem ratiem stumj Unāmu valnī jau sākot no pašas kalna apakšas, vienkārši pārbraucot kalnam Unāms palaida vaļā pedāli līdz ar ko arī Jeršovs sametās jo bija ar izgrieztiem ratiem, tāpēc šeit pa muti vajadzēja dot Jeršovam

pirms 7 gadiem, 2013.08.05 14:40

esss..

kapec nav nevienas bildes ka sportisti kaujas? Es ar gribēju redzēt!

pirms 7 gadiem, 2013.08.04 18:41

jaaa!!!!!!!!!!

gonka laba cepuri nost sportistiem !!!!
uz kausanos tur nervi nervi :D

pirms 7 gadiem, 2013.08.04 18:54

guntis to kaspers

protams,ka biju klātienē....jeršovs neprot zaudēt....tas nju ir skaidrs

pirms 7 gadiem, 2013.08.06 16:40

Sports