FOTO: "Lāči lido!" spēles rotaļlietas dodas radīt Ziemassvētkus

Pēc “Lāči lido!” spēles jau nākamajā dienā laukumā saziedotās rotaļlietas uzsāka savu ceļu pie bērniem un vecajiem ļaudīm. Hokejisti tikās ar Liepājas Viršu ielas un ģenerāļa Baloža ielas sociālo māju iemītniekiem, kur raisījās sirsnīga saruna, kas beidzās ar dāvanu saņēmēju solījumu dzīvot līdzi Liepājas hokejam.

Rotaļlietas aizceļoja arī pie bērniem Liepājas bērnu namā, kur prieks par viesiem bija ne tikai dāvanu saņēmējiem – hokejisti varēja paskatīties, kā dzīvo bērni, kuriem dzīvē mīlestība visvairāk ir vajadzīga. Komandas treneri kopā ar sportistiem piedalījās Ziemassvētku pasākumā Piejūras slimnīcas bērnu psihoneiroloģiskajā nodaļā, kuras pacienti dāvanas no komandas saņem katru gadu, informē “Liepāja Optibet” preses sekretāre Simona Laiveniece.

Sirsnīgi viesus sagaidīja Purmsātu internātskolā, kur HK “Liepāja Optibet” hokejisti un “Lāči lido!” spēles atbalstītāji “Ardala Motors” un “Kia” piedalījās skolas Ziemassvētku koncertā un dāvināja rotaļlietas.

Savukārt Otrajos Ziemassvētkos komanda būs viesis daudzbērnu ģimeņu apvienības “Dēkla” Ziemassvētku pasākumā.

Pašaizliedzīgi, ar skaistu uzvaru aizvadot “Lāči lido!” spēli un vairāku dienu garumā tiekoties ar rotaļlietu saņēmējiem, hokejisti atzīst, ka dāvināšanas prieks vairo Ziemassvētku sajūtas arī pašiem un saka paldies visiem, kuri trešdienas vakarā atnāca uz spēli!

Pievieno komentāru

Sports