FOTO: "Kurzemes" dāmas Liepājā sev pabojā izredzes cīņā par Latvijas čempionāta zelta medaļām

Liepājas Olimpiskajā centrā sestdien, 11. februārī, tika aizvadīts Latvijas sieviešu komandu čempionāta novusā trešais posms, kurš ne pārāk veiksmīgs bija "Kurzemes" dāmām. Viņas posmu aizvadīja bez divām pamatsastāva spēlētājām. 

"Kurzemes" novusistes, kuras pirms Liepājas posma nebija piedzīvojušas nevienu zaudējumu, pirmajā kārtā papildkārtā ar 20:18 uzvarēja "Ķekavu", zaudējot jau pirmo vērtīgo punktu cīņā par augstākā kaluma godalgām, informē novusa tiesnesis Guntis Bucenieks.

Pēc tam "Kurzemes" novusistes ar 20:12 uzvarēja "Rīgas Taksometru parka" otro komandu, bet trešajā kārtā saspringtā cīņā ar 14:18 zaudēja "Rīgas Taksometru parka" pirmajai komandai.

Komanda "Amber Liepāja" vispirms ar 12:20 zaudēja "Rīgas Taksometru parka" pirmajai komandai, pēc tam ar 17:7 pārspēja "Ķekavu", bet beigās ar 12:20 zaudēja "Rīgas Taksometru parka" otrajai komandai.

"Kurzemes" dāmas čempionāta kopvērtējumā noslīdējušas uz trešo vietu, bet vēl saglabā izredzes pacīnīties par Latvijas čempionāta zelta medaļām. Čempionāta noslēguma posms būs 25. februārī Ventspilī. 

Pievieno komentāru

Sports