Liepājas florbola komanda "Kurši" svētdien, 29. septembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā Latvijas virslīgas florbola čempionātā izcīnīja trešo uzvaru, smagā cīņā ar 5:4 (1:2; 1:1; 3:1) pieveicot "Ķekavas bullodgus".

"Kurši" pirmā perioda astotajā minūtē nokļuva zaudētāju lomā ar 0:2, kad īsā laika sprīdī divus vārtus guva "Ķekavas bulldogu" florbolists Matīss Jansons.

Liepājnieku mēģinājumi atspēlēties vainagojās panākumiem 12. minūtē, kad rezultāta starpību samazināja Kristaps Ošs-Ervics - 1:2. Rezultāts līdz perioda beigām vairs nemainījās.

Kad otrajā periodā bija nospēlēta tikai minūte un 18 sekundes, Edgars Freimanis panāca neizšķirtu - 2:2. Tomēr 25 sekundes pirms perioda beigām viesiem atkal izdevās atjaunot vadību, kad vārtus guva Nils Meļķis.

Trešā perioda 29 sekundē "Ķekavas bulldogi" atkal panāca divu vārtu pārsvaru, N. Meļķis guva savus otros vārtus. Ķekavniekiem gan daudz priecāties nesanāca, jo 24 sekundes vēlāk K. Ošs-ERvics rezultāta starpību atkal samazināja līdz minimumam.

Liepājnieki negrasījās samierināties ar šādu rezultātu un turpināja atspēlēties. Mača 55. minūtē Raitis Bušs panāca neizšķirtu, bet 57. minūtē E. Freimanis guva uzvaras vārtus liepājniekiem.

"Kuršiem" tā bija trešā uzvara virslīgas čempionāta pirmajās trijās spēlēs un turnīra tabulā viņi atrodas galvgalī.