Liepājas florbola komanda "Kurši" svētdien, 20. janvārī, Liepājas Olimpiskajā centrā Latvijas virslīgas florbola čempionāta spēlē ar 12:5 (2:2; 3:3; 7:0) sagrāva komandu "Rubene".

Pirmā perioda septītajā minūtē "Kuršus" vadībā izvirzīja Gints Siliņš. Perioda vidū uz mājinieku noraidīto spēlētāju soliņa atradās divi spēlētāji - Kaspars Klamers un Kārlis Lācis - taču "Kurši" izturēja aizsardzībā.

Mājiniekiem neveiksmīga bija pirmā perioda 15. minūte, kad viesi 25 sekunžu laikā guva divus vārtus un pārņēma vadību ar 2:1. Liepājniekiem gan 30 sekunžu laikā izdevās rezultātu izlīdzināt - 2:2. Vārtus pēc Miķeļa Krūma piespēles guva K. Klamers.

Otrā perioda sākumā K. Klamers savu komandu izvirzīja vadībā ar 3:2. Pēc tam divus vārtus guva viesi, betg "Kurši" rezultātu atkal izlīdzināja perioda vidū, kad precīzs bija G. Siliņš - 4:4. Pēc ceturtajiem zaudētājiem vārtiem mājiniekiem ar 14 sekundēm, lai atkal panāktu neizšķirtu.

Otrā perioda vidū viesi izvirzījās vadībā ar 5:4, izmantojot momentu, kad pa vienam abu komandu spēlētājam atradās uz noraidīto spēlētāju soliņa. 45 sekundes pirms otrā perioda beigām "Rubenes" florbolisti raidīja bumbiņu savos vārtos - 5:5.

"Kurši" lieliski iesāka trešo periodu, kad divu minūšu un 14 sekunžu laikā rezultāts jau bija 8:5 mājinieku labā. Ar vārtu guvumu katrs izcēlās Raitis Bušs, Mārtiņš Vējš un M. Krūms. Perioda vidū vēl vienus vārtus guva R. Bušs - 9:5.

Atlikušajā laikā pie saviem trešajiem gūtajiem vārtiem tika G. Siliņš, kā arī izcēlās Kārlis Laucis un Elans Zīverts - 12:5. Trešais periods noslēdzās ar 7:0 mājinieku labā.