FOTO: Kuplā pulkā svin Rudes trases 30 gadu jubileju

Par godu Rudes kartodroma 30 gadu jubilejai 13. augustā tika aizvadīts autosprints, drifta šovs un senioru sacensības. Pasākums pulcēja daudz dalībnieku, arī skatītāji šoreiz bija ļoti kuplā skaitā. Lai arī rīta puse Rudē bija lietaina, tas dalībniekus nesabaidīja un beidzoties reģistrācijai sagaidījām pirmos saules starus. Diena sākās ar drifta šovu, kuram sekoja sprints un paralēli tika aizvadītas arī senioru sacīkstes. Sprinta dalībnieki aizvadīja trīs braucienus, no kuriem tika vērtēti divi labākie, vēstīts biedrības "EVE Autosports" mājaslapā.

FWD klasē uzvarēja Miks Ķenavs, otrais Mārcis Ķenavs un trešais Māris Radomišķis, klasē startēja trīspadsmit dalībnieki. RWD klasē starp divdesmit astoņiem dalībniekiem pirmo vietu ieguva Toms Šteins, otrā vieta Mārtiņam Kļavam un trešā vieta Aivaram Krastiņam. 4WD klasē startēja septiņi dalībnieki, pirmais Gatis Bunclers, otrais Ints Kravis un trešais Uldis Karlovskis.

2WD OPEN klasē starp divdesmit vienu dalībnieku pirmais Mārcis Ķenavs, otrais Miks Ķenavs un trešais Māris Radomišķis. 4WD OPEN astoņu dalībnieku konkurencē pirmais Gatis Bunclers, otrais Ints Kravis un trešais Uldis Karlovskis. Starp dāmām ātrākā Laila Naudiņa, otrā Līga Valdmane. Junioros pirmais Inguss Andersons, otrais Ralfs Rozenblūms.

Drifta šovā piedalījās četrpadsmit dalībnieki, no kuriem pirmo vietu ieguva Osvalds Muša, otrais Aivars Krastiņš un trešais Indulis Kalniņš. Senioru sacīkstē tikpat aizraujošas cīņas. Sākotnēji tika startēts ar Audi automašīnu, jāpiebilst ka auto neizturēja spriedzi un atteicās turpināt sacīksti, dalībnieki turpināja startēt ar Opel automašīnu. Pozitīvā svētku gaisonē uzvarēja draudzība.

EVE autosports komanda un Rude Racing saka lielu paldies visiem kuri piedalījās, atbalstīja un apmeklēja trases 30 jubileju!


Pievieno komentāru

Sports