"Kraukļu" basketbolisti otrdien, 3. martā, Liepājas Olimpiskajā centrā Lejaskurzemes novadu čempionāta basketbolā pirmās līgas otrajā aplī ar 76:54 pārliecinoši uzvarēja "Vaiņodi".

"Kraukļi" pēc pirmās ceturtdaļas izvirzījās vadībā ar 20:14, bet vaiņodniekiem otrajā ceturtdaļā izdevās atspēlēties un rezultāts pēc pirmā puslaika bija neizšķirts - 34:34.

Pēc trešās ceturtdaļas "Kraukļi" jau akal bija iekrājuši stabilu pārsvaru - 53:42. Pēdējā ceturtdaļā liepājnieku pārsvars jau sasniedza 20 punktus, "Kraukļi" uzvarēja ar 76:54.

Komentāri 7

adolfs

Uzvareja Liepaju :d visa liepaja cinajas preti? :d

pirms 5 gadiem, 2015.03.04 14:04

Zeltiņš

Tas nav handbols :D
ja godīgi, drusku neizprotama Vaiņodes šī gada nevarēšana.

pirms 5 gadiem, 2015.03.04 21:27

raiversons

Vainode tankojas draftam ;D
ja nopietni, tad sogad nevar novakties.

pirms 5 gadiem, 2015.03.05 17:53

...

Apskaties bildēs sastāvu, tad sapratīsi nevarēšanu. Ar garāko spēlētāju 1,85 grūti uzvarēt.

pirms 5 gadiem, 2015.03.04 21:47