FOTO: Ķer adrenalīnu Embūtē pie autosportistiem Troikām

Biedrības "EVE Autosports" rīkotā autosprinta seriāla "EVE Ziemas kauss 2017" trešais posms svētdien, 12. februārī, notika Embūtē, SIA "Sproģu karjers" autotrasē, kuru veidojuši autosportisti Ojārs un Oskars Troikas.

"FWD" klasē uzvarēja Krists Kalniņš, otrais bija Andris Kairišs, be trešais palika Kaspars Kairišs. "RWD" klasē ātrākais bija Oskars Troika, aiz sevis atstājot Mārtiņu Kļavu un Jāni Bruzinski. Savukārt "4WD" klasē uzvarēja Toms Anevics, otrais bija Edvīns Bražis, bet trešais palika Mārtiņš Anevics.

"FWD/R" klasē uzvarēja Mārtiņš Circenis, otrais bija Sergejs Vereteļņiks, bet trešo vietu ieguva Gijs Gūža. "RWD/R" klasē ātrākais bija Kristaps Kronbergs, aiz sevis atstājot Mārtiņu Kļavu un Gunvaldi Vēsmiņu.

"4WD/R" klasē uzvarēja M. Anevics, otrais bija Edgars Bergmanis, trešais palika Klāvs Pričins. "2WD Open" klasē pirmais bija K. Kalniņš, aiz sevis atstājot Jāni Mukasējevu un K. Kairišu. "4WD Open" klasē uzvarēja Raitis Vīksna, otrais bija K. Pričins, trešais palika Edgars Bergmanis.

Dāmām uzvarēja Alise Freiberga, otrā bija Dace Purmale, bet trešā palika Līga Artemenkova. Junioru konkurencē uzvarēja K. Kronbergs, otrais bija Matīss Kļava, trešais palika Markuss Reivitis.

Sportistu komentārus lasiet "Kursas Laika" 17. februāra numurā!

Pievieno komentāru

Sports