FOTO: Kazdangas Ziemas spartakiāde izceļas ar ļoti lielu atsaucību 7

Februāra pirmajā nedēļas nogalē Kazdangas pagasta 35. Ziemas spartakiādē piedalījās ļoti kupls dalībnieku skaits – 215.

Bez vietējiem sporta aktīvistiem dalībnieki bija ieradušies arī no Aizputes, Laidiem, Liepājas, Rīgas, Rokasbirzs, Kuldīgas, Skrundas, Sermītes un Nīkrāces, informē Kazdangas sporta metodiķe Rigonda Ņikiforova.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 6. februāra numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Uldis

Tur izskatās pēc 90iem ,šķūnis ne sporta zāle.

pirms gada, 2020.02.06 07:46

nāvei parādā

Bet, cilvēki nāk un dara!!! Tevi dikti silda sirdi tās miljonu zāles AP Liepāju, kuras reāli vietējie neapmeklē, bet iznomā liepājniekiem??? Apskaties, kas notiek Durbē, Dunalkā, Vaiņodē, Priekulē, Nīcā, Rucavā (Sikšņos), kur tās zāles ir daudz modernākas!
Cik cilvēku sanāk uz vietējo sportošanu, kad ir sacensības??? Un es nerunāju par kkādu, tikai novadam izprotamu sportošanu, piemēram, kā svara bumbu cilāšanu vai galda spēlēm! Bet par sporta spēlēm, kur tauta nāk un dara visu, jo to vēlas!!! Durbes novads nevar (šķiet kopš novada izveides tā arī ne reizi) savākt pat vienu komandu basketbolā, lai ar to kaut pie Aizputes (Pāvilosta malači) piemestos klāt!
+šī bija PAGASTA, ne NOVADA spartakiāde!!! Nīcai vai Rucavai (abiem diž-novadiem) ir savs vietējais čempis? Piedošanu, dambrete un telpu futbols tomēr būs novada pataloģija, ne tautas spēles!
Šķūnis vai ūber moderna vieta, kā redzi, tam īsti nav nozīmes, ja esi tāds kā esi-un vari tikai slikto ieraudzīt!

pirms gada, 2020.02.06 09:08

kačoks

Japiekrīt ir Uldim kad tur izskatās pabriesmīgi. Varbūt nākamajā pasakumā sametam pa eiriķim un nopērkam krāsas spaini. Šāds rezultāts ir kad ilgus gadus Kazdangā algu saņēma sporta darba ielikteņi. Kuru pienakums bija parakstīties par algas saņemšanas. No novada sporta budžeta arī nav ko gaidīt. Jo jafinansē tak sporta skola un sporta centra vadība ar direktoriem un viņu vietniekiem. Sporta centra direktors ar savu vietnieku raujas melnās miesās gan vienlaicīgi vada novada sporta dzīvi un trenē sporta skolas audzēkņus? Un kur tad vèl lielais bars sporta dzīves kordinētāji pagastos un tad vēl treneru korpus kurā strādā vairāku ģimeņu paaudzes. Bet mēs sportotāji kuriem riebjas pielīšana sporta vadībai sportojam pa saviem līdzekļiem. Un ceram , kad ar novada reformu , arī visus šos sporta naudas izsūcējus padzīs.

pirms gada, 2020.02.06 14:03

dusmīgais

Nu tad paprasiet pagasta pārvaldē, ko viņi ir izdarījuši, lai tur nevajadzētu iet svešiem cilvēkiem ar krāsu spaiņiem?

pirms gada, 2020.02.06 14:09

nāvei parādā

kačok,-kačā smadzenes! Uzraksti, kādus miljonus saņem tie par sporta dzīvi atbildīgie??? Nu, centies ar pārdesmit tūkstošu precizitāti trāpīt!? :@
+Tev izskatās, ka Kazdangā ar krāsas spaini var ko glābt? Drusku pamosties, lai tur viss būtu kaut minimālām prasībām atbilstoši, tas viss līdz ar zemi būtu jānolīdzina! Tikai, kā redzi, tas netraucēja jau kārtējo gadu savākt trīsciparu skaitli un forši pavadīt laiku! Cerams, ka Tu pa to laiku cītīgi rakstīji iesniegumus, ieteikumus Aizputes novada domei, kurā, kā mēs zinām, nepastāv NEKĀDA radniecisko saišu, atšķirībā no sporta!? :D :D :D

pirms gada, 2020.02.06 16:59

?

Vai Kazdangā gadījumā nav vairāk dalībnieku kā novada sporta spēles, kur piedalījās visi pagasti?

pirms gada, 2020.02.06 19:14

kačoks

Par visiem gadiem kopā tik daudz dalībniekus nesavāca tavās nosauktajās novada sporta spēlēs. Es teiktu balagāns ne sporta spēles.

pirms gada, 2020.02.06 19:46

Sports