FOTO: Karstos laikapstākļos pieveic pirmo "Karostas mezglu"

15 komandas un tikpat daudz dalībnieki individuālajā ieskaitē Karostas atpūtas vietā "Beberliņi" sacentās izturības skrējienā "Karostas mezgls 2013".

"Karostas mezgls" svētdien, 2. jūnijā, "Beberliņos" tika rīkots pirmo reizi. Dalībniekiem bija jānoskrien aptuveni četrus kilometrus gara distance, kurā bija dažādi šķēršļi.

Sieviešu konkurencē uzvarēja Ance Riežniece, bet vīru skrējienā ātrākais bija Edgars Porciks, portālu informēja organizatori.

"Viegli nebija, bet interesanti. Karstums traucēja," stāsta "Karostas mezgla" dalībniece liepājniece Gundega Biteniece. Viņai vislielākais pārsteigums bijis ūdens šķērslis. "Tam tikt pāri nebija grūti. Grūtāk bija skriet kalnā pa smiltīm," stāsta G. Biteniece. Viņa piebilst, ka tas nav tas pats, kas skriet pa taisniem gabaliem.

Liepājniece Līga Ivčenko norāda, ka šopvasar jau piedalījusies "Stipro skrējienā", tāpēc nolēmusi spēkus izmēģināt arī "Karostas mezglā". Te uzsvars bijis likts uz skriešanu, ne tik daudz uz šķēršļiem. Tādā ziņā "Karostas mezgls" pat bijis smagāks - it īpaši trases smilšainajā daļā, kad sportistus karsējusi saule.

"Karostas mezglā" piedalījās arī nūjotāji un bija skrējieni bērniem.

Pievieno komentāru

Sports