PAPILDINĀTS AR BILDĒM. 15. maija vakarā SMScredit.lv Latvijas futbola virslīgas spēlē "Liepājas metalurgs" savā laukumā ar 2:1 (1:1) pieveica Ilūkstes NSS komandu. Maču liepājnieki pabeidza deviņu futbolistu sastāvā.

Vispirms pirmajā puslaikā viesus vadībā izvirzīja Joki Kumada, bet īsi pirms pārtraukuma Antons Jemeļins no 11 metru atzīmes rezultātu izlīdzināja.

Tas pats Jemeļins ar "pendeli" 76. minūtē nodrošināja liepājnieku uzvaru, kad "Metalurgs" jau bija palicis mazākumā pēc tam, kad Toms Mežs saņēma divas dzeltenās kartītes.

Desmit minūtes vēlāk noraidīts tika arī Jānis Ikaunieks.

Tas gan netraucēja komandai nosargāt uzvaru.

Ar 13 punktiem septiņās spēlēs "Metalurgs" saglabā ceturto vietu tabulā. TABULA.

Nākamais mačs "Metalurgam" būs Latvijas kausa izcīņas fināls 18. maijā "Skonto" stadionā Rīgā pret FK "Ventspils".