Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Jānis Mackus uzvar Uldiņkausa riču račā pirmajā posmā

Svētdien, 15. martā, Liepājā tika uzsākta Uldiņkausa riču račā desmit gadu jubilejas sezona. Par pirmā posma uzvarētāju cīņā par 2015. gada čempiona titulu kļuva ziemupnieks Jānis Mackus.

Uz pirmo posmu ieradās desmit dalībnieki, tika pamainīta izspēles sistēma. Riču rača meistari aizvadīja trīs kārtas. Pirmajā kārtā pie pirmā galdiņa uzvarēja vērgalniece Iveta Vanaga, otrā bija liepājniece Zane Zālīte, trešajā vietā ierindojās ziemupnieks Jānis Mackus, bet ceturtā palika vērgalniece Daina Vanaga. Pirmajā kārtā pie otrā galdiņa triumfēja liepājniece Jana Egle, aiz sevis atstājot liepājniekus Ģirtu Gertsonu un Baibu Luiku. Pie trešā galdiņa uzvarēja turnīra organizators un portāla "Rekurzeme.lv" pārstāvis Uldis Dobelis, otrā bija liepājniece Ance Medne, bet trešā palika rīdziniece Dace Romanovska.

Otrajā kārtā pie līderu galdiņa uzvarēja U. Dobelis, kļūstot par pārliecinošu līderi pēc divām kārtām. Otrais pie līderu galdiņa bija Ģ. Gertsons, aiz sevis atstājot J. Egli un I. Vanagu. Pie otrā galdiņa otrajā kārtā uzvarēja D. Romanovska, otrā bija Z. Zālīte, bet trešā palika A. Medne. Pie trešā galdiņa labākais bija J. Mackus, otrā bija B. Luika, bet trešā palika D. Vanaga.

Pēdējā kārtā U. Dobelim  pie līderu galdiņa pietika ar trešo vietu, lai uzvarētu pirmajā posmā, taču viņš spēcīgāko četrotnē palika pēdējais. Uzvarēja J. Mackus, otrā bija J. Egle, bet trešais Ģ. Gertsons. Pie otrā galdiņa trešajā kārtā uzvarēja A. Medne, otrā bija D. Romanovska, bet trešā palika . Zālīte. Pie trešā galdiņa uzvarēja I. Vanaga, otrā bija B. Luika, bet trešā palika D. Vanaga.

Pirmā posma kopvērtējumā uzvarēja J. Mackus (20 punkti), otro līdz sesto vietu dalīja I. Vanaga, J. Egle, A. Medne, D. Romanovska un U. Dobelis (visiem pa 14). Septīto līdz devīto vietu dalīja Z. Zālīte, Ģ. Gertsons un B. Luika (visiem pa 8), bet desmitā palika iepriekšējā čempione D. Vanaga (6).

Pirmā posmā nominācijā "Labākais kāvējs" uzvarēja U. Dobelis (38), otrā bija Z. Zālīte (31), tālāk seko J. Mackus, J. Egle (abiem pa 26), I. Vanaga, Ģ. Gertsons (abiem pa 24), A. Medne (23), D. Vanaga (22), B. Luika (16) un D. Romanovska (14).

Kopumā Uldiņkausa desmit gadu jubilejas sezonā būs deviņi posmi. Visi laipni gaidīti uz otro posmu.

Par Uldiņkausu uzzini:
https://www.draugiem.lv/group/16005201/ricu-racs/
https://twitter.com/uldinkauss

Pievieno komentāru

Sports