FOTO: Ingus Kalniņš-Kalenieks trešais minirallijā "Madona 2014";Skrodis vienīgais Junioru klasē

Madonas apkārtnē notikušajā minirallija kausa izcīņas otrajā posmā "Madona 2014", kurā dalībnieki startēja ar standarta automašīnām, "1600" klasē trešo vietu ieguva liepājnieki Ingus Kalniņš-Kalenieks/Raimonds Kalnājs (Honda Civic), bet Junioru grupā vienīgais bija nīcenieks Kristaps Skrodis.

"1600" ieskaitē pirmā vieta Kristeram Cimdiņam/Mārtiņam Mikolajam (VAZ 2108) – ekipāža, ik pa laikam cīnoties ar tehniskām problēmām, parādīja lielisku cīņas sparu, izcīnot pelnītu uzvaru  savā klasē.  Otrie šeit Mārtiņš Vītols ar Tomu Sproģi (Lada 1119), trešajā vietā Ingus Kalniņš-Kalenieks/Raimonds Kalnājs (Honda Civic), informē minirallija preses sekretāre Dace Janova.

Vienīgā ekipāža, kas piedalījās Junioru vērtējumā, bija  Kristaps Skrodis/Mārtiņš Meldrājs (Renault Clio), un arī viņi veiksmīgi sasniedza finišu.

"Skumīgi, ka junioru klasē nebija konkurence ar ko varētu skrieties. Mērķis bija nobraukt līdz galam. Laiki bija slikti - nevarēju ieskrieties. Uz nākamajām sacensībām jāmēģina pārlauzt savu nevarēšanu," stāsta K. Skrodis.

Kopumā minirallijā "Madona 2014" startēja 61 ekipāža.

Pievieno komentāru

Sports